Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Iphone a használh...

Samsung vagy Iphone a használhatóbb telefon?

Figyelt kérdés
Jelenleg samsung galaxy a52s-em van, viszont le szeretném cserélni egy iphone 13-ra. Androidhoz vagyok szokva, de szeretnék kipróbálni most mást, az iphone-t pedig annyian dícsérik. Segítsetek kérlek.

jún. 9. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem használhatóbb a másiknál. Csak simán más.
jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

"Androidhoz vagyok szokva, de szeretnék kipróbálni most mást"

Mi lenne, ha még vásárlás előtt kipróbálnál egyet? Nekünk nem is kell szólni róla.

jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2. Válaszoló! A tapasztalaitokra voltam/vagyok kíváncsi.
jún. 9. 20:07
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Van pár limitáltsága az iPhone telefonoknak, a legkényelmetlenebb valószínűelg az, hogy nem tudod csak úgy rákötni a számítógépedre és a rajta lévő fájlokat fel-le töltögetni. Ha ez számodra nem probléma, akkor halálosan komolyan mondom: tök ugyanolyan felhasználó élmény szempontjából egy normális közép kategóriás telefon, mint akármelyik iPhone. Az egyetlen dolog, ami tényleg kiemelkedő, hogy baromi jó képeket és videókat lehet készíteni vele, egy olcsóbb telefonhoz képest, de ennyi. Én is megtettem ezt a próbát, elégedett vagyok az iPhone 13-mammal (kb. 2 éve van meg), de egyáltalán nem érzem azt, hogy a következő telefonom vásárlásakor csak Apple készülékben fogok gondolkodni.
jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Nekem világ életemben androidom volt, az utolsó kettő az lg majd s21 ultra, nemrég cseréltem le 15 pro maxra én nekem jobban tetszik meg jobban kézreáll de kinek mi, egyikkel sincs semmi baj szerintem
jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek a ma 20:41 válaszolóval: mindkettő telefon, eddig samsungos voltam, munkahelyemen iphonet kaptam, megértem akik ezt imádják de nekem semmi pozitívat nem adott. Androidban szerettem a maximális Windows kompatibilitást.Ha magamnak kell vennem, valószínűleg visszatérek az androidra.
jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
5-ös vagyok, mondjuk nekem lényegtelen hogy milyen géppel kompatibilis mert nekem nincs és nincs is rá szükségem, ami kell azt telefonon is el tudom intézni
jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
iPhone jobb mindenben
jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Egyik sem jobb mint a másik, ne várj csodát ha iphonera váltasz
jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
A helyedben, ha még nem volt a kezedben kopróbálva Iphone, nem vennék, sokkal korlátozottabb és bonyolultabb mindenben, mint az Androidos telefonok. Én pl. nem tudtam megszokni, egyszer kaptam kölcsön, nagyon szokatlan. De nem jelenti azt, hogy nem lesz neked jobb, csak nagy lutri.
jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!