Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szükségem lenne egy telefonra,...

Szükségem lenne egy telefonra, de nem tudom mikor hozhatom ki?

Figyelt kérdés
Behal a telefonom és mivel most kezdtem el gyakorlatra járni kitudok hozni a telekomtól egy telefont. Osztottam szoroztam és jól jönnék ki vele, ezt előre megterveztem, tudom nagyjából mennyit és meddig kell fizetnem, stb. Viszont az első fizumat okt.4 kapom és addig nem szeretnék már kínlódni ezzel a régi telefonnal. Sehol nem találok infót arról, hogy mikor is kell fizetnem, van-e konkrét dátum hogy mikor fizetek, hogy be kell-e valamit fizetnem ha kihozom, stb. Szóval hogy működik ez? Kitudom hozni a telefont jelenleg úgy, hogy 20k körül van a számlámon? Kell most valamit rá fizetnem, vagy a telekom a fizukor von le?

szept. 7. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagy telekom előfizető?

Voltak elmaradt számláid az elmúlt 6 hónapban illetve egy évben?

Mikor "hoztad ki" a legutóbbi készüléket?

Mekkora értékűkészüléket szeretnél most "kihozni"?


Egyébként ha online rendelsz, mindent megtudsz. Azt is, ha esetleg előleget kér a rendszer és azt is, hogy mennyit.

szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!