Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szüksége van egy 13 évesnek...

Szüksége van egy 13 évesnek telefonra?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 19:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
élethelyzettől függ. az enyém 11 évesen egyedül járt iskolába, így volt telefonja
2022. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Persze, ha csak nem burokban tartják és babakocsiban hurcolják a suliba.

Egy egészséges, normális 13 éves már önálló, tehát bármikor adódhat olyan helyzet amikor el kell érnie telefonon a szüleit, vagy a szüleinek őt.

2022. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
84%
Szerintem lehet, hogy bármikor el lehessen érni.
2022. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%
Esetleg nyomógombosra. 18 év alatt én betiltanám az okostelefont, ha nem elég érett rá valaki ugyanolyan káros tud lenni és ugyan olyan függőséget tud okozni mint bármely más szenvedély- forrás.
2022. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2022. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
4 te a holdon élsz?
2022. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

Nekünk még nem volt, semmilyen, és egy évben talán 3 olyan alkalom volt, amikor valóban hiányzott.

Ma ugye ez alapvető kényelmi szolgáltatás: tehát nincsen rá szükség, csak jól jön.

De ha a tanulás rovására megy, azonnal el kell venni.

2022. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Telefonra mindenképp. Bármi történik vele, mégis hogy értesít? Viszont okostelefont még semmiképp, az ráér a középiskola kezdésekkor is, akkor is csak valami egyszerűbb.
2022. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
83%

Attól függ. Nekem 6 évesen már volt Nokia tégla phone. Volt rajta annyi feltoltés, hogy tudjak hívni anyunak vagy ő nekem ha kell. Erre volt a telefonom.


Mai generációval más a helyzet. Nekik ez az életük része. Meg kell nekik tanítani helyesen használni a készüléket.

2022. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Itt sokan már 8 évesnek is vesznek telefont, persze nem a legolcsóbbat. Szükségről nem beszélnék, de nagyon hasznos lehet, pl. rengeteg oktatási app is van, ha okostelefonra gondoltál. Vagy el tudja küldeni a koordinátáit gond esetén, így könnyebb megtalálni.
2022. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!