Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy samsung a jobb?...

Iphone vagy samsung a jobb? Akinek már volt mindkettő az írja le a tapasztalatait

Figyelt kérdés
Megér annyi pénzt az iphone?

aug. 27. 22:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
40%
Mindenkinek más jön be. Megvan az oka, hogy ki melyiket veszi. Van aki akinek jobb kamera kell, van akinek nagyobb telefon, stb.
aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Mindkettő van jelenleg.

Értsd:

Saját pénzből vettem Samsungot 1 évvel ezelőtt, ez egy Sam Galaxy S23 FE 5G

És nagyjából fél éve amikor új pozícióba kerültem a munkahelyemen kaptam egy céges telót ami egy Iphone 13 mini.


Én a Samsungot jobban kedvelem. Főleg mivel nagyobb a képernyője, bár az Apple nevében benne is van hogy mini szóval ez érthető. Én személy szerint a Samot jobban is tudom kezelni, személyre szabni ezért nálam az a nyerő

szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

Szia!


S21-ről váltottam Iphone 15 Pro-ra.

Ez sajnos a legkényesebb téma a telefonosok körében hogy Android vs IOS...

Nekem IOS rendszer sokkal jobban bejött, mint az Androidé.

Maga a telefon megbízhatóbb, minőségibb, komoly háttér áll mögötte. (legyen az szervíz, support, stb)

IOS rendszer sosem fagyott le, közel 80 aktív alkalmazással... Nem bántani szeretném az androidot, de háttérben levő 5 alkalmazás futásától kiég a telefon.


Emellett rengeteg olyan funkciót tud az Iphone, amit az Android nem.

Kameráról ne is beszéljünk, jelenleg a világon a legjobb az Iphone kamera, ami valaha létezett okostelefonok körében.

szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

13 "Maga a telefon megbízhatóbb, minőségibb, komoly háttér áll mögötte."

😂


"háttérben levő 5 alkalmazás futásától kiég a telefon."

😂 hagyjuk a hülyeséget, ok?


"Emellett rengeteg olyan funkciót tud az Iphone, amit az Android nem."

Ez pont fordítva van


"Kameráról ne is beszéljünk, jelenleg a világon a legjobb az Iphone kamera, ami valaha létezett okostelefonok körében."

Nehéz dönteni, hogy melyik a legnagyobb baromság amit írtál, de ez közöttük van 😂

szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pattogatott kukorica válasza:

Jelenleg a saját Iphone 13, a céges Samsung A53 5G

Mindkettő a saját maga módján tökéletes, csak tudni kell őket használni.

Annyi, hogy pl én Androidról váltottam iOSra és nekem nagyon szokatlan volt, szinte ki sem használom az összes lehetőségét az Iphonenak, a Samu már olyan “megszokott”


Embere válogatja amúgy, tudod kinek a pap, kinek a papné ;)

szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!