Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy samsung a jobb?...

Iphone vagy samsung a jobb? Akinek már volt mindkettő az írja le a tapasztalatait

Figyelt kérdés
Megér annyi pénzt az iphone?

aug. 27. 22:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
59%

Ez teljesen emberfüggő, ezért nem szeretném, ha lepontoznátok. Személy szerint én Samsung szerető vagyok, de pl. az unokatestvéremék mind Iphone-sok. Az Iphone-nak nagyon jó a kamerája és ez csak egy apróság, de Sheinen ezekre lehet a legjobb tokokat venni. Viszont ne ejtsd le, mert akkor hamar tönkremegy!

A Samsung telefonok nagyobbak és mostmár nagyon sok a választék belőlük. Nekem most éppen Samsung Galaxy A13 4g-m van és nagyon szeretem. Előtte Samsung Galaxy A40-em volt, azzal is teljesen meg voltam elégedve.

aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
57%
Mindkettőben van jó és rossz is. Van akinek megéri ennyiért az Iphone és van akinek nem.
aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
iPhone a csúcs mindenben
aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Volt Samsung és iPhone is. Jelenleg iPhone van. Mindkettőt szerettem a maga módján. Az iPhone viszont nekem valahogy tartósabb. Értsd: Samsungból Galaxy S8-am, iPhoneból 8-am volt régebben. Mai napig megvan mindkettő és a Samsung sokkal lassabb az iPhonehoz képest.
aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%
Egyetértek az elsővel. Ez emberfüggő, szóval nem kell lepontozni se azt, aki Iphone-os, se azt aki Samsungos. Nekem is volt mindkettő és egyiket se utáltam.
aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Nekem egyik sem kéne. Maradok a Pixeleknél.
aug. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Morzsi007 ***** válasza:
52%

Samsungból vannak olcsóbb kategóriák is, iphone-ból az SE kivételével inkább felső. A csúcsmodellek mindkét márkából drágák.


Megéri annyi pénzt adni egy Samsungért?

Így is feltehetted volna a kérdést, de felesleges, pl egy AMG Mercedes megéri a plusz költséget, mikor lehet venni olcsóbb Mercedest, valakinek megéri, mert ettől jobban fogja magát érezni, élvezesebb lesz használni .

Hasonló a helyzet itt is. A felsőkategóriás mobilok mind jók, inkább a rendszer ismerete és megszokása a nagyobb feladat, de ez nem e telefonok problémája, hanem a useré.

aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Eléggé szubjektív a dolog, kinek melyik tetszik.

- A Samsung gyárt alsóbb kategóriás telefont, az Apple nem.

- Azonos árkategóriában a Samsung és az iPhone nagyjából egálban van minőségben

- A Samsungban ugyanazért a pénzért lehet erősebb hardver, de az iPhone meg jól optimalizált és gyengébb hardverrel is jól megy


Személy szerint nekem Samsungom utoljára 12 éve volt, akkor 2 év alatt teljesen tönkre ment az akku benne. A mosani Samsungoknak nem tetszik a UI felülete, olyan gagyik az ikonok és a menük. Egyébként egészen tavalyig Androidot használtam, most iPhone-t és amennyire idegenkedtem tőle, annyira jó.

aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Morzsi007 ***** válasza:
32%

“- A Samsungban ugyanazért a pénzért lehet erősebb hardver, de az iPhone meg jól optimalizált és gyengébb hardverrel is jól megy”


Általában a RAM mennyisége nagyobb android esetében, mivel nagyobb erőforrást igényel a rendszer, ezért is a nagyobb aksi, mint az iphone-okban, így üzemidő nagyjából hasonló.

Ez nem jelent erősebb hardvert, a processzor számítási teljesítménye az iphone-ban még mindig élen jár, de Samsung S24 processzora is nagyon jól sikerült.

aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyik se "jobb", személyes ízlés kérdése hogy kinek melyik tetszik jobban.
aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!