Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 14 vagy Samsung Galaxy...

Xiaomi 14 vagy Samsung Galaxy S24?

Figyelt kérdés

júl. 27. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Galaxy S24
Xiaomi 14
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
S24, a xiaomi kuka 2 év után
júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
E kettö közül csak IS Samsung s24.
júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is S24.
júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Mivel abszolút nem írtál semmit arról, hogy neked mi lenne fontos, látatlanban én is az S24-et mondanám.
júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Azt veszed meg, amelyik a legvastagabb. Szépen visszamész, panaszkodsz, egy neked mindegyik túl vékony. És veszel egy olyat, ami 8 centi vastag.
júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
S24 agyonveri a Xiaomit szoftveresen.
júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Én 5 éve használom a Mi 9T Pro-mat. Akkor 117-ért vettem, és a a korabeli csúcs snapdragon SoC van benne.

2 év után megszűnt a szoftveres támogatása. Legutolsó biztonsági frissítés: 2021.07.01.


Nyilván előny, hogy lehet mókolni, olyan ROM-ot rakok rá, amit akarok. Ez gondolom megmaradt azóta is. De én nem akarok hack-elni, nem voltak jobbak, mint a gyári, főleg hogy a gyári fotó app nem volt megoldott amókolt ROM-okon, videózásban meg az a legjobb a telóhoz.


Szóval most 280-tól krzdődnek ezek a telók átukeresőn.

Nyilván a xiaomi is tanult az elmúlt időszakban, de a támogatási idő nem nőtt, cserébe a programjaikat telebszták reklámmal. Jó, a samut se kell félteni, az is folyamat erőlteti a saját szarjai, de legalább nem reklámokat. (Nyilván a reklámok is kikerülhetőek, nem kell használni a gyári appokat)

Szóval az S24 várhatóan 5-7 év szoftveres támogatást fog kapni. Ja...


[link]

Áhh, azt írja nincs. Ár reklám. Ez új 😃 nebsssz, 300 ezres teló nincs telbszva reklámmal?? Hova jutunk?? Szoftverfrissítés is 4 év?

De a kamerákkal van gond. Márpedig ilyen telót azért vesz az ember, hogy fullos emlékeket készíthessen.

Neem-nem. Ennek nem szabadna 160 ezernél többe kerülni. Akkor versenyezhetne a 280 ezres S24-gyel.

júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%

Kamerában jobb a Xiaomi 14, ha felraksz rá egy GC-t(ami amúgy S24-re is ajánlott, mert az is elég gyenge kamerában)de nem bravúr.

Ezt leszámítva jobb mindenben az S24.

júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!