Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S24 Ultra vagy...

Samsung Galaxy S24 Ultra vagy akár más?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék majd telefont váltani és szemelőtt tartom a játékokat is. Jelenleg a Snapdragon 8 gen 3 a legjobb és ahogy látom számos telefonban van ez. Rogphone, Red Magic stb.

Jelenleg olyan jól fejlődik a technika, hogy már lassan pc-s játékok is egész szépen fognak futni a legjobb processzoros telefonokon, de switch emulator is van már de ps2 is (tudom ezek pc-n már jóval előbb is voltak)

Nekem jelenleg egy samsung galaxy a52s 5g-m van így azért mégiscsak jó lenne a samsung ha már megszoktam ezt

Ti ajánljátok az S24 Ultrát?

Vagy az S25 a pletykák szerint még jobb lehet (majd)?


jún. 23. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

"Jelenleg olyan jól fejlődik a technika, hogy már lassan pc-s játékok is egész szépen fognak futni a legjobb processzoros telefonokon"

Ez nem éppen igaz, energiahatékonyságban elég rosszul áll az ARM.

Az Apple próbálja az M3-mal kihozni a maxot az architektúrából, de ott is csak alacsony frekvenciával tudják megoldani, hogy viszonylag kevés hűtéssel elérjenek egy jó teljesítményt.


Másik, hogy nem a játék hanem a képfeldolgozás miatt vannak ilyen erős hardverek. Más use-case, szóval ott egészen más a terhelés, amit kap, mint egy játék esetén.


Off lezár, jó az S24 Ultra. De játékra vegyél céleszközt, arra felesleges okostelefont venni, elvégre nem arra terveztél. Nincs benne komolyabb hűtés, ami fenntartja hosszasan peak frekvencián, mert egyszerűen fizikai akadályai vannak a dolognak...


Esetleg lehet a ROGPhone háza táján szétnézni, ahol van benne valami komolyabb hűtés. A lényeg, hogy egy sima csúcstelefon önmagában itt nem lesz elég, mert egyszerűen nem erre tervezték...

jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!