Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S24 Ultra...

A Samsung Galaxy S24 Ultra tárhelyét lehet bővíteni külsőleg?

Figyelt kérdés
Pendrivera gondolok, vagy valamilyen ssd-re, ha esetleg a 256 GB tárhely valamiért nem lenne elég az elkövetkezendő években?
jún. 21. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

USB csatlakozó van rajta, a pendriveot gondolom felismeri megfelelő átalakító kábellel (USB-C USB-A)

A23-ba például lehet microSD kártyát is tenni, és akkor pendriveot se kell csatlakoztatni a bővítéshez. Bár 256 GB neken nagyon soknak tűnik egy telefon háttértárnak. Mondjuk sok nagyméretű videó vagy játék azért tud foglalni helyet rendesen...

jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most én is elvagyok vele, de ki tudja, hogy a jövőben mi lesz?

Használnám a telefont 3-4 évig, és azért merült fel bennem a kérdés. Az 512 GB-os változat jóval drágább, mint a 256-os.

jún. 21. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, érthető.

Az árukereső szerint memóriakártyával nem bővíthető, viszont USB van rajta, pendrive-ot fel kellene ismerjen. Legalábbis bízom benne.


(Félve jelentek ki biztosra bármit is, mert pár éve még alap volt a memóriakártyával bővíthetőség az alsó kategóriás készülékeknél is. Meg a cserélhető akkumulátor is. Néha azt érzem, hogy visszafelé fejlődnek bizonyos dolgokban ezek a telefonok. Mindegy...)


[link]


Időnként érdemes lehet lementeni a fényképeket, videókat. Esetleg szinkronizálni valamelyik felhő alapú tárhelyre, ott biztosan megmaradnak.

jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont emiatt kértem az 1TB verziót, ne kelljen ezen idegeskedni
jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még a 256-os árát is borzasztóan sokallom, az 1 TB-os pedig tudomásom szerint egy kerek százassal drágább.

Kínait pedig nem szerettem volna venni 1 TB-osat (Motorola, Oneplus, esetleg Xiaomi), mivel a Samsung szoftverében bízom a legjobban.

jún. 22. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy iPhone vagy Androidos, és hogy melyik márka, melyik modellje, melyik kategóriában - manapság mindegyik okostelefon USB-csatlakozója OTG-képes, ami által tudnak pendrive-ot írni és olvasni! Annyi csak, hogy kell hozzá vagy egy OTG kábel, vagy eleve kétvégű pendrive.
jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 ha magadnak veszed, úgy tényleg húzós


én munkahelyen kértem, magamnak 150k felett tuti nem vennél telefont

jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!