Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S24 Ultra 256, vagy...

Galaxy S24 Ultra 256, vagy Honor Magic 6 Pro 512?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tudom, ezen az árszinten nem nagyon lehet mellélőni, de az ár-érték arányban a legjobbat szeretném megvenni magamnak. Azért pont a média, mert az itt van kis túlzással a sarkon, és személyesen is át tudom venni, így nem kell a kiszállítással vacakolni.

Most pont le van a Honor árazva, de nem ma fogom megvenni, nem is holnap, és ha figyelmen kívül hagyjuk az akciót, akkor többé-kevésbé egy árban mozognak.


Hosszabb távra veszem, 4-5 évre mindenképp.



jún. 3. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

S24 Ultra minden téren jobb telefon.

A Honor 6 Pro pofátlanul túl van árazva...

jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nem néz ki rosszul :)
jún. 3. 18:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébként soha nem használtam még Honort. Huaweiem az volt, azt szerettem, de Honor még soha nem volt a kezemben.
jún. 3. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem is ajánlom, az az X5-ös Zoom kamera a legnagyobb baki, ami létezik.

Ugyanezt megcsinálja az Apple is, úgy látszik csak a Samsung-nál voltam ott fejben a tervezők, akik látták, hogy X5 és X2 zoom között sem ártana egy plusz lencse...

De igazából ezen kívül az S pen, a 7 év support, szoftveresen a Samsung sokkal több energiát fektet bele. Egyszerűen nem tudok olyan dolgot mondani, amiben jobb lenne perpillanat a Honor.

jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, ezt benéztem.

Ott csak egy x2,5-ös zoom kamera van, valamiért azt gondoltam x5-ös.

De akkor még inkább teljesen esélytelen a Samsung ellen, hiába a nagy felbontás, ha x2,5 fölött már a szoftverre hagyatkozunk.

jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem, xiaomi 14 széria!
jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia tisztelt előttem szóló válaszoló!


Sajnos nem a szívem csücske a Xiaomi, így marad a Samsung.

jún. 3. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a Xiaomi 14 kell, a bepárosodó kamerával...
jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy teljesen jó a Honor, de ebben az árban a Samsung jobban megéri.
jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Csak azért fikázzák itt a honort mert sosem használtak és nem ismerik,


nekem eddig honor magic4 pro és magic5 pro-is is volt, nagyon jó telefonok. Egyikkel sem fogsz mellé lőni, a samsung s24 ultra viszont különösen jól sikerült telefon, a magic6 pro meg szinte ugyan az mint a magic5 pro amit megkapsz már 350ért töltővel, tokkal, fóliával a dobozban.


Szóval a 2 közül a S24 ultrát válaszd, de ha a legjobb árérték telefont akarod akkor meg magic5 pro-t vegyél, az tényleg egy nagyon jól sikerült telefon.

jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!