Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S24 Ultra - Megéri az...

Galaxy S24 Ultra - Megéri az 512 GB az 50000-60000 forintos felárat?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, és nem tudom, hogy megéri-e azt a 60000 forintos felárat az 512-es változat, vagy elég a 256 is? Vagy abból a pénzből vegyek rá üveget meg tokot?
máj. 20. 13:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked kell az a tárhely akkor megéri.

Nekem a telefonomon nincs 128 gigabájt adatmennyiség sem (kb 70 giga). Így a 256 gigabájt több mint duplája annak, mint amire szükségem van. Nem adnék ki érte 50-60 ezret, hogy több tárhelyem legyen, mert a 256 is bőven felül van tervezve az igényeimnek.

Másik oldalról, meg nem egy olyan ismerősöm van, aki a 256-ot is kevesli, mert tárolnak annyi videót, meg játszanak is rajta, hogy kicsit megy a küszködés náluk.

Nekik nyílván megéri, hiszen az ő igényeiknek nincs felül tervezve a 256. Ez ilyen szempontból egyén függő, meg persze, hogy mit enged a pénztárcád is.

máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Az egész telefon nem ér annyit amennyiért árulják, 3 év múlva majd lekarmolod a falat mert belassul, a használt piacon meg annyit sem ér mint egy 10 éves iPhone.
máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

#2

Nézd meg a korábbi S széria tagjait, hogy mennyiért árulják. Nem veszít az értékéből. De tartósabb és megbízhatóbb, mint egy iphone. Ráadásul az iphone telefonoknál volt jellemző, hogy szándékosan lassították a telefonokat, per is volt ebből.

máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem érné meg, van memóriakártyám és a 128-at sem használom ki.
máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Tárhely: Én nekem ez idáig 128 GB-os tárhelyű telefon is elég volt! A 128 GB-ol, olyan 60 GB ami foglalt volt. De ugyan attól a gyártótól egy újabb típusú telefonra cseréltem a telefonomat a múlt hónapban. Viszont az új telefonomban már alapból 256 GB tárhely van. És ebből a telefon típusból ez 256 GB-os az alap model / leg kisebb kapacitású. És a 256 GB-ól olyan 51 GB tárhelyet használok átlagosan. Szóval nekem elég lett volna a 128 GB-os. De ha csak 256 GB-os az alap model az új telefonban. Akkor inkább azt választottam. 4-esnek. Igen én se tudtam a 128 GB-osat se ki használni, de a 256 GB-osat még úgy se. Egyébként a mostani új telefonom egy iPhone 15 Pro Max. Amiből az alap model is 256 GB-os tárhellyel rendelkezik.
máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
44%
Ezt tényleg csak te tudhatod. Nekem pl. bőven elég a szifonomban a 128 giga is. Édes testvérem meg még az 1 terával is hadi lábon van.
máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
256GB-osnak elégnek kell lennie, de kinek mi
máj. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Morzsi007 ***** válasza:
Ha így kérdezed, hogy megéri-e a nagyobb tárhely, akkor neked nincs szükséged rá. Minden megtelik egyszer. Többszáz videó tárolásának egy mobilon van értelme? Én videózom, a legnagyobb felbontáson (4K60, Prores) készítem a felvételeket, összevágom és feltöltöm youtubra ( privát vagy nem nyivánosként) vagy pc-re magamnak későbbre, ha megszeretném nézni, a mobilról meg törlöm csak a kész videó marad. Így használom és elég a 256GB tárhely.
máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én is a 256-osat vettem meg.
máj. 21. 12:39
 10/24 Veteránmacska ***** válasza:
14%

2/9


Persze, mert a Samsungnak nem voltak felrobbanó töltöadapterei mi? Meg a beéget kijelzőkről nem is beszélek !


Samsung Galaxy S 20 2019-ben vettem három év jótállással 160 000-ért kp-ban. Tökéletesen működött két évig szoftverfrissítés is jött rá, Nem volt vele probléma fluid volt a rendszer nem akadt nem volt vele probléma, Még le nem telt garancia ugyanis . Három éves volt a telefonom és beégett a A kijelzője annyira hogy zavaró volt ja és a frissítések is a főverziót kis három évig kapott. Na se garancia se főverzió, mondom jól átvert a Samsung miközben egy iPhone nyolcas még mindig kapta a legkisebb frissítéseket akkoriban. Használható volt még egy Karc sem volt rajta teljesen új állapotban csak annyi hogy beégett a kijelzője lehetett használni csak engem idegesített hogy egy csúcs telefon három éven belül beég a kijelzője, és nincs rá Szoftverfrissítés három év után. Azelőtt próbáltam eladni mivel tudtam hogy csak három évig jár a szoftverfrissítés és 30 alatt nem tudtam eladni. Miközben a haverom az iPhone 10 Telefonját 120 000-ért adta el. Na mondom soha többet nem veszek androidos telefont! Visszatérve az iPhone hoz lelassította az Apple a teljesítmény érdekében vagyis az akkumulátor érdekében, Hogy hibáztak? Hibáztak Javították? Javították! a Samsung hol tudta ezeket a problémákat javítani Mikor három év Frissítéseket aludt a csúcs telefonjára és pont akkor égetek a kijelzők, A felrobbanó töltő adapterek ről nem is beszélve ugyan melyik a súlyosabb bűn az hogy te fekszel az ágyba a telefon töltő és benne égsz a házadba , vagy azt hogy picit lelassítják a telefont.

Tudom h ez sztori, de mióta iPhone-om van soha android


Hát mesélhetnèk még a kedves samsungról sokat, vedd az iphone 15 pro maxot ne halgass ezekre!

máj. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!