Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S24 Ultra - Megéri az...

Galaxy S24 Ultra - Megéri az 512 GB az 50000-60000 forintos felárat?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, és nem tudom, hogy megéri-e azt a 60000 forintos felárat az 512-es változat, vagy elég a 256 is? Vagy abból a pénzből vegyek rá üveget meg tokot?
máj. 20. 13:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Samsung Galaxy S 20 2019-ben vettem három év jótállással 160 000-ért kp-ban."


Honnan vetted? A Galaxy S20 2020 februárában lett bemutatva a nagyközönségnek, és márciusban került a boltokba, és 325000 forintról indult.

Biztos, hogy nem lettél átverve valamilyen Kínai klón által? Sajnos nagyon sok van, erre nagyon érdemes odafigyelni!

[link]


Már a Samsung is 7 év szoftverfrissítést ígér a csúcskategóriás telefonjaira. Nem szeretnék Apple készüléket vásárolni semmiképp, mivel mindig is androidot használtam, és a jövőben is azt szeretnék használni.

máj. 22. 07:46
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

"Samsung Galaxy S 20 2019-ben vettem három év jótállással 160 000-ért kp-ban."


ilyen telefonokat a hegyeshalmi határátkelő után az első magyar mcdonald's előtt is kínáltak nekem egy fekete terepjáróból a sötetbőrű Samsung(?) munkatársak. gondolom területi képviselők voltak.


Amúgy: a családom (én, fiam, nejem) kb 2010 óta csak samsungot használ, sose volt baj egy készülékkel sem.

máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Veteránmacska ***** válasza:
17%

"Amúgy: a családom (én, fiam, nejem) kb 2010 óta csak samsungot használ, sose volt baj egy készülékkel sem."


Nem tudom hogy értetted-e a leírásomnak a lényegét felfogtad hogy miről beszéltem?


Nem azzal van a gond, hogy a Samsungok nem jó telefonok ,hanem úgy állítják be az ájfont, hozzáképest buta telefon lenne holott a felső kategóriás androidok is az iPhone árától kezdődik vagy még drágábban elhangzottak itt olyan hozzászólások, hogy az iPhone egy rossz és semmit érő telefon! aki még nem használta vagy nem próbálta ki a működését, nem ismerte ki, A kérdezőnek ne akarjon már rosszat egy androidos telefonnal mert ő nem használta! az ne írjon már olyat hogy szar telefon mert fènyèvekkekel jobb mint az Android Maa lepontozások nekem van összehasonlítási alapom a mai csúcs androidos telefonokkal is a mai iPhone telefonokkal szóval aki lepontozta az nem használt még vagy nem ismeri a rendszert. Nem véletlen állunk ki ennyien az iPhone mellett nem véletlen adunk ki annyi pénzt értük biztos nem azért mert szár és biztos nem azért nem vesszük Samsungot, Mert mondta tapasztalatunk a két rendszer között

máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy értetted-e a leírásomnak a lényegét felfogtad hogy miről beszéltem?"


De te sem fogtad fel, amit én irtam. Sehol sem emlitettem semmit az iphone-okról, csupán a samsungot véleményeztem.

máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Veteránmacska ***** válasza:
0%

Elnézést: mert van tapasztalatunk a két rendszer között!


Akik, vagy aki lepontozott nem tudom értette-a mondanivalómat ? mert úgy állítják be az Applet, hogy egy mocskos büdös rafinált cég, holott elmondtam hogy mit csinált a Samsung is, és az igazságért lepontoztok ? ha már nem lehet iPhoneotok akkor ádjàtok meg magatoknak ezt az örömöt! és akkor pontozzatok le az igazságért

máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Veteránmacska ***** válasza:
0%
Igen, mivel anonim válaszolok vagytok így nem tudom hogy ki kicsoda írt de akinek nem inge az nem veszi magára nem mondtam olyat hogy rossz telefon Samsung de ne ócsárolja az Apple-t Olyan aki nem ismeri
máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Veteránmacska ***** válasza:
0%
A kedves kérdezőnek meg csak annyit súgok meg hogy iPhonera jön a 18-as iOS rendszer. Ami annyit takar, hogy külső forrásból is lehet letölteni alkalmazásokat! Bármit! szóval nem zárt már a rendszer, és ha megveszed pl. 15 prot, akkor a számítógép összeköttetés is tök ugyanaz lesz mint Android on, SBC lesz rajta a leggyorsabb szabvánnyal és lesz benne te lefotó is. A másik hogy a 18-as rendszerrel jön a mesterséges inteligencia ami kifogástalanul fog működni! visszatérve a letöltésekhez már nem lesz megszabva hogy honnan töltesz le appokat! Amúgy akik iPhone márka hűek Mint én is vagyok nem fogok külső forrásból letölteni semmit hiába szabadalmazott!Szóval kérdező gondoldd át!
máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Veteránmacska ***** válasza:
0%
USB-c lesz rajta*
máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Veteránmacska:

Megértettük, te IPhone-t használsz, aki meg 2010 óta Samsungot használ, az meg Samsungot használ. Nem kell isteníteni azt a telefont, neked az tetszik, nekem meg nem. Ennyi az egész. Egyébként a kérdésem nem arra irányult, hogy IPhone legyen, vagy Android, hanem arra, hogy 256 GB elég-e. De már megvettem a Samsung Ultráját, és nagyon jó kis telefon.

máj. 22. 10:45
 20/24 Veteránmacska ***** válasza:
0%
Kicsit azért sajnállak kérdező. Mert már öt 600 körül vettél volna 16 pro maxot na mindegy én csak jót akartam ha neked megfelelő akkor használd egészséggel nem rossz telefon én ilyet nem mondtam csak hát az tény hogy egy iPhone azért nem egy Android mert én is 2010 óta használtam androidos telefonokat 2019-ig kilenc évig! És csak két éve használók iPhone-t és nekem ez jobban bejön mert megismertem a rendszerét és rájöttem hogy amit mondanak a laikusok az nem úgy van mert ugye kénytelen voltam megismerni a rendszert mert meglett az iPhone-om még az elején megvoltam ilyedve a működését illetően de most már azon a ponton vagyok hogy nem váltanék vissza ez van ha egyszer megkóstolja az iPhone-t Na mindegy használd egészséggel gratulálok hozzá!
máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!