Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S24 Ultra - Megéri az...

Galaxy S24 Ultra - Megéri az 512 GB az 50000-60000 forintos felárat?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, és nem tudom, hogy megéri-e azt a 60000 forintos felárat az 512-es változat, vagy elég a 256 is? Vagy abból a pénzből vegyek rá üveget meg tokot?
máj. 20. 13:57
1 2 3
 21/24 Veteránmacska ***** válasza:
21%
15 Promaxot* bocs
máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Én is használtam IPhone-t 2019-ben, egy IPhone 7-est, megkóstoltam, és nekem eléggé megfeküdte a gyomromat. Az IPhone nem az én világom.

máj. 22. 11:07
 23/24 Veteránmacska ***** válasza:
21%
Nekem is megfeküdte a gyomromat az elején mert teljesen más a logika mint andridnál pedig 14 proval keztem de napról napra meggyőzött mert minden tud, amit az Andoid, mindent ( nem pénzért)Azelőtt nem ismertem 2019 előtti az iPhoneokat, de már megváltoztak. nekem se jött be akkor, de muszáj voltam hasznàlni hamár annyi pénzt kiadtam, most meg nem bírnèk már androidos lenni.
máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%
#20 Használtam iphone, köszi de soha többet nem kéne. Miért akarod valakire rátukmálni a szarodat, ha nem kér belőle? Tipikus iphoneos....
máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!