Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil képátmérő a...

Milyen mobil képátmérő a legalja neked ami még nem tepsi, tűrhető?

Figyelt kérdés
júl. 26. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Fel fogod tenni majd magyarul is a kérdést? Ez így teljesen értelmetlen.
júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:
31%
Egy kicsit segítek: átmérője a körnek van. Valószínűleg átlóra gondoltál...
júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%
5,5col körül
júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem csak 5"os van, tokeletes. Ami ennek nagyobb szerintem tepsi.
júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
77%
2. Eszközkijelzők esetén is használjuk az átmérő kifejezést.
júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

#5

Ez a baj. Nem kellene.

júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

"Milyen mobil képátmérő a legalja neked ami még nem tepsi, tűrhető?"


Nem inkább a legteteje? :D Tehát az a maximum átmérő, ami még nem túl nagy?

Igazából nem a kijelző átmérőjét kellene nézni, hanem magának a telefonnak a méretét, van olyan, hogy egy papíron kisebb kijelzős telefon a nagyobb, a vastagabb kávák miatt. De a mai sztenderd kávák szerint nekem a maximum 6,3-6,4 col körül van. Ami ennél nagyobb, az már nehezen fér el a zsebeimben és egy kézzel már nehéz használni. A mostani telefonom 6,1-es.

júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

"Nem inkább a legteteje?"

Erre próbáltam utalni az 1-esben. Nincs értelme a szavaknak így ebben a sorrendben ahogy a kérdező lepötyögte. Végülis nem derül ki mi a kérdés.

júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 6, 4 a mostani, viszonylag nagy kávákkal, a kiszemelt 6,7 lesz, de szinte nincs káva, ugyhigy változó
júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az ideális méret valahol 5.7" és 6.4" körül van. Ami ez alatt van (pl. iPhone SE a 4.7"-el) az túl kicsi, ami meg nagyobb (volt egy 6.5"-es Motorolám, az már nagyon határeset volt) az nekem túl tepsi, nem lehet jól kezelni egy kézzel és zsebbe sem fér el kényelmesen.

Épp ezért szeretem a sima iPhone 6.1" méretét. Remélem a jövő generációk sem lesznek sokkal nagyobbak.

júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!