Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik hajlítható telefon...

Melyik hajlítható telefon jobb? Samsung Flip 5 vs Motorola Razr 40 ultra?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanák? Ha már kiadok érte ennyi pénzt,szeretném,ha megérné. . Fontos nekem,hogy a kis képernyőn lehessen alkalmazásokat használni
júl. 24. 20:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hogy miért kell ? Azért ,hogy ne egy fél tégla legyen a zsebedben... kényelmesen el fér bárhol, stílusos, és még erősek is.. nem tudom mi a gond velük
júl. 25. 11:39
 12/17 retektorta ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönnek. Olyan mint a pöcsöm, ha akarom kicsi, ha akarom nagy. De ennyiért inkább lemondok róla, és játszom azzal, amim van.
júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A gond akkor lesz amikor rájössz hogy 2 év után elektronikai hulladék. Mi a francnak kell "szoftveres támogatás" hogyha a telefon 2 évet sem bír ki...
aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Azért ,hogy ne egy fél tégla legyen a zsebedben... kényelmesen el fér bárhol,..."


Semmivel nem lesz kisebb a telefon által elfoglalt térfogat, ha összehajtod. Csak a dimenziók rendeződnek át. Lesz egy téglatested, ami nem olyan hosszú de 2x olyan vastag. Mit értél el vele? Ráadásul a kijelzőnél egy plusz hibalehetőség, a gyártó véges adatot ad meg összehajtásra. Igazából a védőfóliát sem látom megoldottnak a flip esetén. A kijelződön meg lesz egy állandó vízszintes törés ami baromi zavaró szerintem.

aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

"Évek óta nem voltam az oldalon,de látom mit sem változott...Csupa értelmetlen válasz.."


A válaszok hasznossága nem abban mérhető, hogy neked tetszik-e vagy sem.


Melyik orvos jobb? Aki azt mondja: "Uram, Ön túlsúlyos, több mint 100kg, le kéne fogynia, mert kockáztatja az egészségét."


vagy: "Uram, Ön bivaly erős és makk egészséges, elvégre 100 kikó alatt a férfi csak karácsonyfadísz."

aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Miért kéne a flipet nyitogatni? Pont az a lényeg, hogy a külső kijelzőjén lehet használni az alkalmazásokat, a kérdező is erre kérdezett rá.

A külső képernyőre is lehet fóliát tenni, de pl. van olyan tok is, ami beépített külső kijelző védővel rendelkezik. Semmit nem vesz el az érintés érzékenységből. Pl: [link]

aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
#14 - már hogyne lenne kisebb. Egy kis kocka, nem egy hosszú téglalap. Zsebben is, táskában is ezerszer praktikusabb. Ha mindig nyitogatni kellene, akkor is meglenne ez az előnye, de ahogy az előző válasz is kitér rá, hívást is vehetsz/indíthatsz csukott állapotban, e-mailezni, messengerezni, sms-ezni, internetezni is tudsz úgy, az alkalmazásaidat is meg tudod onnan nyitni, használni. Ez természetesen a Flip 5-ös, 6-os, az elődöknek még kisebb volt a külső képernyője.
aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!