Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire veszik az ívelt...

Ennyire veszik az ívelt kijelzős telefonokat? A Motorola nagyon nyomatja őket

Figyelt kérdés

És sajnos már nem csak az edge sorozat, hanem a többiben is kezdik az íveltet gyártani. A legtöbben tokkot rakunk rá, tokkal pedig fölösleges az ível lekerekített képernyő, ha így haladnak a következő telefonom nem Motorola lesz..

Szerintem indiában van a nagy kereslet a Motorola telefonokra. legalábbis náluk látni mindig a legtöbbet


júl. 14. 02:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Régen a sík volt elfogadott, utána a lekerekített, aztán megint a sík lett az atyaúristen. Az emberek jólétükben már azt sem tudják, hogy mit gondoljanak.
júl. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
de jó, hogy azt se tudom, miről beszélsz
júl. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Motorola g84 Van AZ nem ivelt kijelzös.
júl. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

az a lényeg, hogy más legyen, mint korábban, akkor az agyát eldobja tőle mindenki...

nézd meg a lakásfelújítós műsorokat is: ha eredetileg világosak voltak a falak, tuti, hogy sötétre festik, ha sötétek voltak, akkor világosra, stb.

júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Azthittem mar mint monitornal olyan ivelt

lekerekitett sarkok szerintem jobbak is

igazabol embernek egy ovalis kijelzo lenne a termeszetes mint a retro futurisztikus elkepzelesekben

júl. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
illetve a vr ban is hasonlo nem szogletes sarku kepet latsz hogy modernet is irjak
júl. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A lekerekített és az ívelt kijelző nem ugyanaz.
júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

"Ennyire veszik az ívelt kijelzős telefonokat? "

Nem tudom. Ennyire veszik? Nagyon durva? Ezt már nem lehet leplezni? Már te sem bírtad ki szó nélkül? Emellett már nem lehet elmenni? Botrányos? Hoogy mik vannak?

Valaha bármikor felvetődött a lekerekített szélű kijelző, soha nem találtam rá racionális magyarázatot hogy miért legyen nekem olyanom, és még mindig változatlan a helyzet.

Nyilván van aki lát benne fantáziát, az meg csak vegye nyugodtan, de nem tudom hogy mi az benne, ami egyáltalán csak gondolkodásra késztetne a témában, nemhogy még kérdést írjak ki róla hajnal 3-kor.

júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Engem zavar hogy az egyik kedvenc telefon márkám csak ilyen telefonokat gyárt már szinte

A galaxy s24 ultra nál jól tették hogy nem ívelt már.

júl. 14. 08:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Legalább az edge 50 fusion ne lett volna ilyen
júl. 14. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!