Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola telefont érdemes...

Motorola telefont érdemes venni,mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vagy leginkább a Samsung,Xiaomi közül érdemes válogatni?
júl. 21. 22:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább samsung. Vettem egy motorolát. Nem rossz. De az ips kijelzők alacsonyabb felbontásban vannak... Meg lehet szokni és olcsó telefonokat gyárt a motorola de elég budget telefon. Inkább gyerekeknek való ezek a telefonok. Xiaomiról nem tudok nyilatkozni mert még nem volt olyanom viszont a samsungok tényleg jók.
júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Motorola Edge széria egyáltalán nem tűnik rossznak.
júl. 21. 22:31
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Talán azok jók. Asszem azok Oled kijelzősek már. Csak azt nem tudni meddig van támogatásuk míg egy samsungnál általában bevan ütemezve hogy meddig kap frissítéseket.
júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Árban is egész korrektnek tűnik.
júl. 21. 22:40
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Motorola Edge telefonok teljesen jók pOLED kijelzöjük Van 4 év biztonsági frisités kap és 2-3 föverzio frisitést.


Nekem g84 Van teljesen jó Telefon.

júl. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Akkor megéri az árát?Miért nem veszik sokan a telefonjaikat,mint pl a többi gyártóèt?
júl. 22. 06:43
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Motorola = Lenovo

Alapvetően nem rossz telefonok, jó ár/érték aránnyal és szinte stock Android fut rajtuk, nincs agyoncustomizálva. Az Edge sorozatnak a támogatása is jó, bár nekem az oldalra lenyúló kijelző nagyon nem tetszik, de ez egyéni preferencia. A Motorola akkuideje nagyon jó, 4 napot is kibír, ha nem nyomkodod folyton, de erősebb használattal is minimum 2 nap.

Én egy G84-et használtam egy ideig, de kijelzőhibás lett és visszaküldtem. A szoftvere, minősége, kinézete tetszett.


A Xiaomi még mindig nagyon kínai, reklámok vannak benne, egyelőre nyomába sem ér a Huawei korábbi minőségének.

A Samsung jó és hosszú támogatás van rá, de drágább is és a UI felülete (különösen az ikonok) halál gagyin néz ki.

júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Akkor bátran vehetek Motorola telefont? Annyival nincs elmaradva a Samsungnál?
júl. 22. 08:40
 9/25 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok mèg fontos lenne köszönöm.
júl. 22. 12:15
 10/25 anonim ***** válasza:

Bátran ,melyik Edge szeretnéd megvenni Edge40 ? Vagy Edge 50 ?


[link]


[link]


[link]


Nekem Meg g84 Van , Snapdragon proceszor Van benne 12 GB/256 GB

júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!