Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan ellenőrizhetem le,hogy...

Hogyan ellenőrizhetem le,hogy a megvásárolni kívánt telefonon futni fog e egy adott applikáció?

Figyelt kérdés
A jelenlegi mobilomra nem tudok letölteni több applikációt,mert régi.

júl. 12. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnézed az applikáció leírásában, hogy milyen követelményei vannak (ez az alkalmazás oldalán, "Az alkalmazásról" fejezetcím mellet a jobbra mutató nyílra kattintva tekinthető meg) - például a Vinted alkalmazásnál:

[link]

az alábbi szerepel:

"Követelmény: Android 7.0 és újabb"


A telefon leírásában meg szerepel, hogy milyen Android-verzió van rajta - például ránéztem az Alza egyik "Jelenleg menő mobiltelefon"-jára:

[link]

ott az alábbi szerepel:

"Operációs rendszer verziója: Android 13"

vagyis ez újabb mint az Android 7.0

júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

+Ha rákeresel a telefon típusára, sokszor azt is meg lehet tundi, hogy a gyártó még mennyi ideig tartja fenn a szoftveres támogatás.


Ergo, ha fél éven belül megszűnik a támogatás, már nem fog android frissítéseket kapni. Idővel egyre több appnak nem fog megfelelni.

(Az alkalmazásközpontban le lehet tiltani az automatikus frissítést, így egy műkodő program kevésbé fog egyik napról a másikra csődöt mondani.)

júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed milyen verziója van a telefonodon az androidnak és összehasonlítod az app adatlapján megadott követelménnyel. Ennyi.
júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessėk itt van melyik android verzio nem támogatott már.

meg nėzed hogy ki szemelt telefon milyen android verzioju azt kėsz .

júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!