Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a vodafone applikacioban...

Ha a vodafone applikacioban aktivaltam a világ napijegyet, akkor Szerbiában tudom használni?

Figyelt kérdés
Mert nem lehetett kivalasztani, hogy az Adriai napijegyet kérem. Valamint, ha hazaerkeztem le kell mondani?
júl. 12. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első részét nem tudom. Nincs sehol részletes leírás?

A második részével kapcsolatban. Igen, le kell mondani. Elvileg határátlépésnél aktiválja-deaktiválja magát. De én már jártam úgy, hogy hazajöttem, majd itthon voltam, de a határ közelében, és átállt újra. Szóval a tuti, ha lemondod. Legalábbis nekem ezt mondták akkor az ügyfélszolgálaton.

júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 felkelhetetle ***** válasza:
Ha csak netezgetnél és nincs feltétlen szükséged a saját számodra, akkor ennek nincs semmi értelme, ott párszáz forintért veszel egy kártyát (kb bármelyik boltban megteheted ezt), amin, annyit netezel, amennyit akarsz, mindenféle bürokrácia nélkül.
júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy tudom igen
júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!