Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az az alkalmazás...

Melyik az az alkalmazás okostelefonra, amelyikben be lehet állítani azt, hogy pl. 20 alkalommal, 2 percenként egymás után hangjelzéssel jelezzen?

Figyelt kérdés
Milyen néven vagy kulcsszóval érdemes az ilyen jellegű alkalmazásokat keresni?

tegnapelőtt 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudsz a gyári ébresztőben 2perces szundi időt beállítani akkor keress rá erre az appra: Repeat Alarm [link]
tegnapelőtt 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm szépen a választ.

Ezen a telefonon a gyári ébresztőben 1, 5, 10, 15, 20, 25 és 30 időintervallumokat lehet beállítani, tehát 2 percest nem.

És 10x tudja maximum ismételni.


Egy másik telefon ébresztőjében be tudtam állítani a 2 perces időintervallumot, tehát másik telón létezik ez a lehetőség. De ez a teló most nincs nálam.


Letöltöttem az általad ajánlott alkalmazást, egyelőre nézegetem.

Köszönöm.

ma 05:20
 3/4 anonim ***** válasza:

az ébresztő órát állítsd be 2 perc különbséggel,


azt nem néztem ébresztésre mennyi időpont állítható?

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét választ.

Közben elővettem egy régebbi - nem okos - telefont és azon be lehetett állítani. Nahát.

ma 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!