Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone kitörölhet csak...

Az iPhone kitörölhet csak magától rengeteg fotót a telefonból ha épp nincs lementve az iCloudba?

Figyelt kérdés

Komolyan képtelen vagyok felfogni hogy ilyen van.

Jelenleg már vagy másfél éve nincsenek lementve az iCloud-ba a fotóim mert lement a kártyámról a pénz és azóta készpénzzel fizetek.


De a lényeg hogy nagyon kevés tárhelyem van azóta már minden appot töröltem de a képeknek semmi baja nem volt csak kiírta hogy szünetek az iCloudba való mentes. Ma beléptem a galériába es a 20ezer fotóm helyett csak 4500 van meg a galeriaba. Alul kiírja hogy ott a többi de nem tölti le.


Dehát nem is az iCloudban volt tárolva hanem a telefonomon.


Esküszöm hogy másfél éve emiatt aggódom, tuti hogy bevonzottam, hogy csinálhat ilyet???!

7 évnyi fotom volt a telomban, megolom magam ha MAGATOL törölte.


Mit csináljak? Most töröltem 2 nagyméretű applikaciot, de még mindig nem tölti be a többi fotót?


Hogy csinálhat ilyet?!

Elvesztettem több ezer képet?!

Meg akarok halni esküszöm

Esetleg kapcsoljam ki a telót es kapcsoljam be?


Nincs benne most SIM kártya mert nem akarom hogy hívjanak, az baj?

Mit tegyek?



júl. 8. 17:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10 hát a galériában nem jelenítette meg őket… de valóban az iCloudban fent vannak


Ezt sem értem amúgy mert én eddig 8 éves iPhone birtoklás után azt gondoltam hogyha előfizetek tárhely bővítésre, akkor van biztonsági mentes… hiszen ezt írta ki amikor lement a kartyamrol a pénz, hogy vmi mentes vagy iCloud töltés szuneteltetve….

De közben megvolt az összes kép az iCloudban mert most a szafarin van megnyitva a icloud és ott van az összes fotom de a galériában nincs.


Én bevallom hogy analfabéta vagyok ehhez és SEMMIT nem értek ebből hogy ez hogy működik


Már kvara bánom hogy nem androidom van mert ott csak van egy pici kártya és azon van minden.

De közben meg imádom az iPhone-t sokkal jobb használni mint az androidot…


Ráadásul most sikerült a 200gb bővítés, de a telefon tárhelye meg mindig 64 gb és azt mondta a szervizes hogy mindig abból vesz el a legtöbbet a telefon tartalma.


Szóval most sem értem hogy mi van, ha jövő hónapban lejár az ehavi bővítés akkor megint lesz valami szar?

Eleve a felhő és kikeszit, mert folyton rettegek hogy valahogy kikerülnek a privát képeim…


Nem tudom hogy kellene ezt megoldani és biztonságosan tárolni hogy végre nyugodt legyek…

júl. 11. 03:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!