Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy akik ezen...

Miért van az, hogy akik ezen az oldalon az iPhone-t "istenítik", azok szinte mindegyike úgy tekint az androidosokra, hogy "irigyek, mert nincs pénzük ájfónra"?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal ilyen kommentekkel. Bárhol tanácsot kér valaki, hogy milyen telefont vegyen, vagy bármilyen androidos kérdést olvasok, szinte kivétel nélkül, mindegyik alatt olvasható a fentihez hasonló komment.


Idézem:


" 99% csak azért szidja az iPhoneokat, mert nincs rá pénzük, és azzal kell nyugtatni magukat, hogy nem is kell az nekik, mert amúgy is olyan rossz."


"Az iPhone egyértelmüen jobb. Aki mást mond azt nagyon tudom sajnálni, hogy csak egy androidra futja neki."


"az iPhone 15 Pro Max a jó választás. Aki az elözöt lepontozta az vagy nem ért a témához, vagy irigy, mert neki ilyenkre soha nem lenne pénze."


Szinte minden nap olvasok hasonló kommenteket.


Most komolyan, EZEN a szinten ragadtunk le?


Miért csak az iPhone oldalon van ez?

Miért van az, hogy akinek Androidja van, ami drágább, mint egy iPhone, azoktól nem olvasni ilyesmit?


Miért nem lehet elfogadni, hogyha valakinek nem jön be az iPhone vagy valakinek éppen az jön be?


Miért kell ez a széthúzás?

Miért kell egymást a telefonjuk alapjn megítélni / bírálni?


Komolyan? Ez a szint?


Óvodában szokás ez "bibibíííí, nekem van ájfónóm, neked niiincs bibibííííí".....



júl. 7. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Ezt már én is régen megfigyeltem és meg is fogalmaztam magamban, de nem akartam ezzel jönni mert sok kisfiú akik aputól kaptak egyet a gazdagság megtestesítőjének tartanak egy rongyos fél milliós üveg-fém darabkát.

Sokan ezek közül szoktak düledező viskókból 25 éves ütött-kopott BMV-vel kigördülni az utcára.

Igen, egyeseknél ez a szint, és ez a gazdagság jele.

Most pedig kérdező: Várjuk együtt a fujjolást, a csóróságot és a proli-nak szólító beszólásokat.

júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ilyen komolyan venni ezeket a válaszokat. Trollok. Látják hogy figyelmet kapnak amikor ilyeneket beböfögnek ezért csinálják.
júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezek kivétel nélkül trollok. Értelmes ember nem foglalkozik azzal hogy kinek milyen telefonja van, magának veszi a telefont, nem pedig arra hogy mutogassa meg villogtassa másoknak.
júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Alex Fly ***** válasza:
64%
Vagy csak egyszerűen magukat győzködik arról, hogy tulajdonképpen jól döntöttek, amikor az iPhone-t vették meg...
júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező, ne törődj vele, ezzel csak teret adsz a hasonló kakasoskodásnak. Nekem személy szerint totál mindegy, hogy kinek mije van és ki mit szorít a füléhez, és annyira sem veszem a fáradtságot, hogy a kritizálók hozzászólásait rossz néven vegyem.

Foglalkozz inkább olyan dolgokkal amire van ráhatásod, ezen a téren a kérdésbe formált véleményed kb. fing a paplan alatt.

júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Veteránmacska ***** válasza:
7%
Mi van ha csak őszinték vagyunk? Van viszonyítási alapunk? Nem gondjátok hogy azért mondjuk mert tényleg jobb? Vagy mert jót akarunk? Nem minden a rendszer külseje meg a testreszabhatóság, hiába ha 2 teljesen különbözik, mint a egy tigris meg egy medve. Tényleg jobb az iPhone mint egy azonos szintű android ezek tények! Hogy jobban tetszik a felület, és testreszabhatóság, azzal még nem jobb. Az iPhone fejlettebb mindenben, mert 51 es körzetből jön a techika egyenesen egy másik domenzióból, és ami keleten van android, az csak másolata! Nem véletlen hogy teljesen más a 2 rendszer, a IOS nem hogy fluidabb hanem fluid! Mindenben zökkenő mentes! Fejlettebb a techikája! Mert onnan jön ahonnan ered, a kelet csak le másolja, vagyis kaptak másolatot gyengèbb techinák. És ha az ember iPhonen hasznàl idővel rájön, hogy hiába vinnyogtam milyenek az iPhoneo- osok de baszdki tényleg jobb iPhone!
júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Veteránmacska ***** válasza:
9%
Mit mondjunk ha ez az igazság? Hiába szebb egy cipő egy kevésbénèl szebb cipőnél ha a rondább cipő kényelmesebb és tovább bírja, aztán rájössz, hogy szebbik már nem is tetszik.
júl. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Veteránmacska ***** válasza:
0%
Emlèkezz honnan ered? Előbb az IOS születtett meg ő volt előbb, ott jött létre az első okostelefon. majd csak utánna kapott ebből a techinából a kelet! Arizóna fènyévekkel tovább jár mint Európa, vagy kína, talán rágjuk szátokba mindig ami nektek nem tetszik!
júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Veteránmacska ***** válasza:
0%
Ha nem lennétek irigyek, nem fájna ennyire nektek. Miért fáj ez nektek? Jobb lessz ha lepontoztok? Akkor is fejlettebb lesz egy iphone, mint egy android, még ha 0 pontoztok is...
júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alex Fly ***** válasza:
100%
Na, kérdező: szerintem Veteránmacska hozzászólásai mindent megmagyaráznak; remekül bemutatja az átlagos almafanok észjárását...
júl. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!