Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone kitörölhet csak...

Az iPhone kitörölhet csak magától rengeteg fotót a telefonból ha épp nincs lementve az iCloudba?

Figyelt kérdés

Komolyan képtelen vagyok felfogni hogy ilyen van.

Jelenleg már vagy másfél éve nincsenek lementve az iCloud-ba a fotóim mert lement a kártyámról a pénz és azóta készpénzzel fizetek.


De a lényeg hogy nagyon kevés tárhelyem van azóta már minden appot töröltem de a képeknek semmi baja nem volt csak kiírta hogy szünetek az iCloudba való mentes. Ma beléptem a galériába es a 20ezer fotóm helyett csak 4500 van meg a galeriaba. Alul kiírja hogy ott a többi de nem tölti le.


Dehát nem is az iCloudban volt tárolva hanem a telefonomon.


Esküszöm hogy másfél éve emiatt aggódom, tuti hogy bevonzottam, hogy csinálhat ilyet???!

7 évnyi fotom volt a telomban, megolom magam ha MAGATOL törölte.


Mit csináljak? Most töröltem 2 nagyméretű applikaciot, de még mindig nem tölti be a többi fotót?


Hogy csinálhat ilyet?!

Elvesztettem több ezer képet?!

Meg akarok halni esküszöm

Esetleg kapcsoljam ki a telót es kapcsoljam be?


Nincs benne most SIM kártya mert nem akarom hogy hívjanak, az baj?

Mit tegyek?



júl. 8. 17:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja a beállításoknal a tárhelynél még kiírja hogy 36 GB tárhelyet foglal a galéria….
júl. 8. 17:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági mentés lényege, hogy azt nem utólag kell csinálni ...
júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát most erre mit lehet mondani...? Akinek ennyire fél a képei elvesztésétől és EGYETLEN TELEFONON TÁROLJA az összeset ott azért elég nagy baj van nyakon felül.

99% hogy nem törölt ki a telefon semmit. Ha tárhelyet akar felszabadítani automatikusan, akkor az appokat törli (de csak az appokat, azok adatait nem) és azt is csak akkor ha ez engedélyezve van neki.

Mivel a telefonod tele van mint a déli busz azért nem képes normálisan működni és ezért csinálj fura dolgokat.

A megoldás az hogy rádugod számítógépre és lementesz mindent és utána visszapakolod a telefonra ami fontos.

Ne egy telefon legyen a hibás azért, mert te lusta vagy és képtelen vagy rendet tartani rajta.

júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De nem vesztettem el a telefonom… itt van a kezemben és 2 éve tele van a tárhely de nem csinált ilyet

Honnan akarja letölteni ha egyszer a telefonomban volt minden? Fizikailag itt van benne.

Itt van a csík alul hogy töltődik csak nem tudja betölteni ezért nem jelenik meg


Ha meg depresszió miatt nem tudok 3 éve dolgozni és a tartalekaimbol elek, akkor hogy tegyek pénzt a kártyámra?

Számítógépem, iPadem nincs, csak telefonom van.


Ha esetleg egy másik kártyáról bővíteném a tárhelyet, akkor megoldódna? Vagy ha kikapcsolnam és újraindítanám?

júl. 8. 20:44
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt írja ki hogy a frissítéssek szüneteltetve vannak. És ott van mellette hogy kezelés.

Mi történt most hogy ez lett?

Komolyan ezt nem hiszem el


Hogy csinálhat ilyet egy modern telefon?

2 évig nem volt iCloud mentés.

Miért pont ma?

júl. 8. 23:29
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Hallod így k. nehéz segíteni... Semmi konkrétumot nem írtál eddig.

De már kaptál segítséget, leírták hogy gépre kell dugni és lementeni mindent amig még nem késő.

júl. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

99% hogy nem törölt ki a telefon semmit


Na emberek jó hírek vannak

Mivel már másfél napja nem ettem emiatt, egy napja nem aludtam úgy döntöttem felhívom az Apple-t


Fel óráig beszéltünk, szerencsére valóban megvan az összes képem az iCloudban attól függetlenül hogy nem volt fizetve másfél évig a tárhely bővítés…

Sajnos a telora meg nem tölti vissza a fotókat de mondtak hogy hol lépjek be és ott megvan az összes.

Mondjuk a telomon 20ezret ir ki, amúgy meg 27ezer fotóm volt/van, ezt nem értem


Sajnos most is szorongással depresszióval panikkal kezelnek, mindig is távol tartottam magam műszaki dolgoktól mert szarrá aggódom magam mindig hogy elnyomok valamit


Sikerült a tárhely bővítés de a telon meg nem jelenik meg

Nekem ez sem tetszik amúgy hogy fent van a felhoben az összes képem, nyilván nem vagyok sztár de vannak ilyen paráim hogy feltörik…


Igazából egyenlőre úgysem fogom használni a képeim csak szeretném ha meglenne 8 évnyi emlék


Eleve a telom 6 éves iPhone x de nem tervezem lecserélni….

Attól is szoktam felni hogy csak magatol leáll és kampec…

júl. 9. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Telefonon tárolni a képeket az nem mentés. Én mindenképp felraknám az iCloudot Windows/Mac gépre és letölteném a képeket, hogy ott is meglegyen minden. Csak, hogy nyugodtan aludjak. 27.000 kép az már tetemes mennyiség.
júl. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kétlem hogy hulla depressziosan lesz a közeljövőben arra pénzem meg alkalmam hogy legyen bármilyen gépem… meg nem is akarok őszintén, nincs rá szükségem, évek óta csak a telom van.

Nem gondoltam hogy az nem lesz elég.

júl. 10. 01:36
 10/11 anonim válasza:
Biztos hogy nem törölte ki telefon.
júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!