Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 mini akku csere a...

Dzseni5555 kérdése:

Iphone 13 mini akku csere a westendbe ?

Figyelt kérdés
80 szazalekhoz kozelit az akkumulatorom a telefonomba es ki szeretnem csereltetni. Voltam az Appleba a Westendbe de ott azt mondtak idopontot kell foglaljak es ott is kell hagyjam a telefonom. Volt vele szemben egy masik telefon szerviz de az nem hivatalos apple szerviz volt. Ott azt mondtak 1 oran belul ki cserelik az akksit de viszont a beallitasokban az akku allapotat mar nem tudom megnezni. Valoban ki cserelik benne az akksit nem becsapas? Valaki cserelt mar akksit iphoneba ami nem apple szerviz volt? Es ha ki cserelik benne az akksit es nem tudom megnyitni az akku allapotat akkor hol fogom tudni megnezni hany szazalekos az akksim ? Valaszokat koszonom

júl. 8. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalos helyen cseréld. Pont. Erre nincs jobb válasz, ez nem egy 2 perces művelet, nincs értelme helyszínen megvárni.


"Es ha ki cserelik benne az akksit es nem tudom megnyitni az akku allapotat akkor hol fogom tudni megnezni hany szazalekos az akksim ? Valaszokat koszonom"


Sehol. Nem is tudom, hogy minek nézegetik az emberek azt a százalékot, valójában semmit sem árul el az aksi kapacitásáról. Régen se írta ki a százalékot, aztán mégiscsak feltűnt az embereknek, hogy rossz az üzemideje a telefonnak. :)

júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Valoban ki cserelik benne az akksit nem becsapas?"

Igen.

Hogy milyenre az a kérdés. Eredetire biztosan nem. Lehet hogy jó lesz, lehet hogy nem. Lehet hogy sikerül nekik, lehet hogy nem.



"Es ha ki cserelik benne az akksit es nem tudom megnyitni az akku allapotat akkor hol fogom tudni megnezni hany szazalekos az akksim ?"

Sehol.

Az eredeti akkuról nem teszik át az elektronikát arra amit beépítenek ezért nem fogja látni a telefon az akksi adatait. De ha át is teszik (plusz pénzért) akkor sem bízhatsz meg többet benne, mert átírják az adatokat, kinullázzák a ciklusokat, visszaállítják 100%-ra a kapacitás kijelzését.


Ezek a hivatalos szervizek: Ezekben megbízhatsz.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Azért mondtak annyi időt a javításra, mert nem az üzletekben javítanak, csak egy van ahol ténylegesen javítanak, oda pedig át kell vinni a készülékeket

Ha viszond időpontot foglalsz, akkor megcsinálják 1 órán belül

[link]

júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!