Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy egy SIM...

Létezik olyan, hogy egy SIM kártya, nem teljesen megy tönkre?

Figyelt kérdés
Még a készülék beolvassa PIN kódot kére, de Nincs szolgáltatás. Néha visszajön valamennyi térerő, de tulajdonképpen használhatatlan. A kártyát kipróbáltam más készülékben, ott is süket, tehát a készüléknek semmi baja.

máj. 28. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Cseréltesd ki a szolgáltatódnál.
máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Valószínüleg egy "kicsit" van csak megsérülve, és ezért nem érintkezik rendesen. Igényelgetsz újat a mobilszolgáltatónál.
máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Igen, simán tönkre tud menni a kártya. Ingyen cserélik, számod megmarad.
máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak prüttyögött valamit az ügyintéző. Most jó lett. Próbálta elmagyarázni, de ha melléülök akkor sem értettem volna. Én ilyen beállításokba soha nem megyek bele. Mondott valamit, hogy mit csinált meg hogy egy automatikus frissítés miatt állíthatódott el.
máj. 29. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!