Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kikapcsolni a...

Hogy lehet kikapcsolni a Rakuten Viber címszóval felugró értesítéseket, ha van olvasatlan üzenetem?

Figyelt kérdés

Tehát kapok egy üzenetet ismerőstől, arról kapok egy értesítést, eddig oke,de mivel nem érek rá, nem nyitom meg egyből, erre kb. 10-15-20 perc múlva megint rezeg a telefonom és felugrik egy értesítő, amit maga a Viber "küld", hogy ellenőrizzem van-e új üzenetem. És ezt addig csinálja, amíg meg nem nyitom az olvasatlan üzeneteim...


Ezt a funkciót hogyan tudom kikapcsolni? Mert az összes értesítést nem szeretném kikapcsolni, mert akkor a fontosakat sem kapom meg...



#értesítés #Viber #Rakuten viber
júl. 4. 10:56
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi értelme, ez a vibernek valami nemnormális dolga, engem is idegesít. Egyszer valahogy sikerült kikapcsolnom, de aztán most újra küldözgeti az üziket. Ergo engem is érdekelne egy megoldás.
júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Redditen ezt mondják az okosok


"

I had similar issue on Android. I figured out that it was caused by data saver. After disabling data saver (in phone settings), everything works fine."

júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm, én nem tapasztalok ilyet, pedig sok éve használok Vibert. Valószínűleg tényleg telefon (rendszer) függő funkció, és nem a Viber beépített funkciója.
júl. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem telefon függő, ez a szolgáltatás benne van, csak azt nem tudjuk hogy aktiválódott, illetve hogy lehet ezt letiltani, bár lehet ma rájöttem.
júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ypszilon1980, végül sikerrel jártál? Megosztod velünk a megoldást, ha igen? :)
júl. 10. 05:55
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én úgy csináltam valahogy, hogy belementem a chat-be, jobb felül van a három pont és ott van egy olyan, hogy csevegések fogadása, ha arra rányomsz, átvált csevegések kikapcsolására, csak még nem tudom ez pontosan mit jelent,aztán letöröltem az egész chat-et, azóta nem csinálja.
júl. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Illetve ott be lehet állítani, hogy kapj-e értesítéseket. De volt olyan ahol belementem a chatbe, jobb felül három pötty volt olyan, hogy csevegési információk és alul csevegés kikapcsolása és törlése.
júl. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én sajnos a Viberes chatet már töröltem (ettől függetlenül pittyeg az olvasatlan üzenetekkel kapcsolatban), úgyhogy csak általánosságban tudom az értesítéseket kikapcsolni...

De köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek! :)

júl. 10. 19:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!