Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Netfone vélemények?

Netfone vélemények?

Figyelt kérdés
Most láttam tiktokon, hogy eléggé felkapott és rengeteg ember hagyta ott az előző szolgáltatóját. Jelenleg Vodafonenál vagyok, de sokallom az árát, Netfonenál 2000 Ft olcsóbb. Szerintetek érdemes váltani, jó a lefedettsége?
jún. 22. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En is a Vodatol mentem at hozzajuk, de nekem kevesebb mint fele annyiba kerul a csomagom, mint elotte.

A Voda halozatat hasznalja, így minosegben pontosan ugyan az, amilyen elotte volt, sot a telefonbeszelgetesek meg jobbak. A varolista hosszu, miutan leadtad a rendelésed online akar egy hónap is eltelhet, mire kartyahoz jutsz. Az ugyintezok (telefonos) nalam annyira nem voltak kedvesek, viszont naprakeszek/felkeszultek voltak. A szolgaltatast tobb mint fel eve használom, egyszer sem volt vele gondom. Az applikacio letisztult, teljesen jol mukodik.

1-jen van mindig fordulonap, ennek ellenere a szamlat 13-17 kozott kaptam eddig meg.

Nem bantam, hogy valtottam, s ha lejar a husegem, akkor a jelenlegi 6.490 helyett valami 7.500 Ft koruli osszeget kell fizetnem, de nekem ez is total megéri.

Hátránya:

Ugy tudom, hogy vilag napijegy nincs. Tehat ha EU-n kivul szeretned hasznalni a telefonod, akkor egy eldobhatos SIM-t kell feltoltened, es azt tudod hasznalni, így elony ha dual sim-es a telod, ha szoktal utazni.

jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Az EU-ban viszont tudod hasznalni a telod, nekem 100 gb-bol 18 gb net hasznalhato fel.

jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én Yetteltől mentem át hozzájuk. 11 ezres számlám 5400 ft lett. Semmivel sem rosszabb vagy jobb mint egy másik szolgáltató.
jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak jót tudok róluk mondani: kedvesek , segítőkészek, a megrendelések száma szerint szerződéskor tenyleg lehet hosszabb / rövidebb a kártya postázásának ideje. De ezt leszámítva , tényleg bármilyen probléma esetén próbálnak azonnal olyan megoldást találni , hogy az előfizető is jól járjon.


Én a Covid-dili kirobbanása elott pár honappal szerződtem hozzajuk, 3 hónap múlva sajnos az egywni valalkozasom tonkre ment , ezen idő alatt a tartalekaim elfogytak , jeleztem nekik ,( kb6. Hó elején) hogy sajnos a fenti okokból penzugyi gondjaim vannak , épp allast keresek, a tartozást feléjuk elismerem , megfizetem amint ugy allok anyagilag .

Lényeg megnyugtattak, hogy 6 honapig halmozhatom a havu dijat utana a szamot korlatozzak, de megegyezhetünk, hogy a felhalmazott hatralekot mennyi reszletben tudnam visszafizetni es , ha rendezve lesz akkor a szamot visszaaktivaljak . Gyakorlatilag 5 havi szamla dija halmozódott fel , egyosszegben rendeztem feléjuk es ket oran belul hivtak az utalast kovetoen, hogy latjak a tartozast rendeztem , koszonik es a megegyezes szerint ők is elinditottak a azam reaktiválását, max. 2 oran belul teljesen helyre all a szamhoz tartozo osszes szolgaltatas elerhetosege.

jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is netfone-ra váltottam évelejétől. 100gb net/100perc beszéd. Megvagyok elégedve vele. Minden rendben 👍
jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!