Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok,...

Telefon vásárlás előtt állok, véleményekre volna szükségem. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S24 Ultra vagy iPhone 15 Pro Max. Ez a kettő lehetőségem van.
jan. 29. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
iPhone 15 Pro Max
jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Samsung Galaxy S24 Ultra
jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
15 Pro Max
jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Leginkább attól függ hogy melyik rendszert szereted jobban, iOS vagy Android. Bár a mostani S24 OneUi szoftvere sokban hasonlít az iOS-hez

Amúgy meg mindkét telefon jól sikerült és kb ugyan azt nyújtják ugyan olyan áron.Van amelyik téren a Samu jobb és van ahol az iP, változó. De csakhogy egy példát mondjak: a 15 Pro Max hangszórója jóval hangosabban és több basszussal szól mint az S24U

De az S24U-nak nagyobb,világosabb és kb fele annyira reflektáló képernyője van mint a 15 Pro Max-nak

Mindkettőm megvan :)

iP 15 Pro Max és a S24 Ultra(most erről írok)

Megkell nézni egy jó összehasonlító és bemutató videót róluk,és aztán mérlegelni hogy iOs vagy Android kell neked és a szerint dönteni :))

jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: Android vagy IOS?


Samsung esetében van telefotó.


Amúgy mindkettőnek kiváló a kamera rendszere. A samsungnál az a 200MP fő kamera az szép szép és részletes képeket lehet csinálni,de hogy te nem akarsz majd 200MP felbontásban képeket csinálni az biztos. Csak mindig szeretnek a nagy gyártók is sok számos MP-t írni a telefonjukra.


Teszt samsunghoz:

[link]


Iphonehoz:

[link]


Van videó is a linkeken azt is nézd meg és amelyik szimpatikusabb azt válaszd.

jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy Huawei P30 Pro telefonom van. Most 7éves,támogatás már nincs rá ezért akarok váltani. Volt iPhone 5C-m utána egy iPhone 8+ igazából szerettem mindegyiket.
jan. 29. 22:52
 7/10 A kérdező kommentje:
4es, Tech2 Laci tesztjét várom. Ő álltalában releváns és nem elfogult egyik másik márka iránt. Miatta választottam pl a Huawei P30 Pro-t is és nem bántam meg. Pedig már 7éve nyúzom
jan. 29. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhiheted a mobilarénás srácok sem elfogultak egyik céggel szemben sem.

Nézd meg a tesztjüket.

Persze minnél több helyről szerzel infót annál jobb.

jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 Vagyok, nem alapoznám 'csak' 1 tesztre/véleményre a döntésem minnél több helyről szerzed az infót annál jobb és többet szokott érni. Ajánlom a külföldi teszteket is, Mrwhosetheboss, Jerryrigs ha a teló felépítése és belseje is érdekel stb

Meg menj el pl Mediamarktba és próbáld ki élőben is őket rendesen úgy könyebb :)

jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is szemėlyes megnézės tapogatåst javaslom egy media marktban.

nézhetsz külföldi videokat ,vagy magånemberek vėlemėnyét egy egy media markt vagy amazon stb oldalon.

jan. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!