Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone újra eladja a...

A Vodafone újra eladja a lejárt mobil telefonszámot, mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Négy éve vettünk kettő feltöltős Vodafone kártyát másodlagos számnak. Egyiket én, másikat kamasz fiam használta. Majd egy idő után már nem volt rá szükség igazán, így régen nem voltak feltöltve. El is feledkezünk róluk. Ma nem értem el fiam ezért felhívtam a Vodafone számát is. Kiderült másfél éve egy kislánynak vette meg az anyukája ezt a számot. 🤔😮

Más is tapasztalt ilyet?



jún. 5. 08:56
 1/6 anonim válasza:
100%

Van évi kötelező adategyeztetés feltöltőkártyás sim kártyák esetén. Évek óta. Eddig nem tudtál róla?


Ha nincs adategyeztetés, megszűnik a szerződés arra a számra közted és a Vodafone között.

Aztán mivel kevés telefonszám maradt már a számkombinációk miatt, ezért újra kiadhatóak a számok. Nyugi a te feltoltokartyas simed is rég megszűnt már ha nem csináltad meg az évi kötelező

adategyeztetést. Azt is felhívhatod azt is lehet kiadták már másnak.

jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ja és ezek a dolgok nem csak a Vodafonera vonatkoznak hanem minden szolgáltatónál van adategyeztetés törvény miatt, illetve azokat a számokat is kiadják. Én is "használt" számot kaptam mikor Telekomnál vettem részletre új telefont és akkor mellé új számom is lett. Nekem új volt a szám de tisztában voltam vele hogy lehet másé volt. Aztán banki SMS-eket kaptam olyan banktól ahol nem vagyok ügyfél. Nekem kellett bemenni az adott bankba elintézni hogy többé ne jöjjön SMS arra a számra mert rég nem azé a szám aki az ügyfelük volt.
jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az már régen megszűnt a ti nevetekre nézve, fél évig kell pihentetni, utána újra kiadható én úgy tudom.
jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Más is tapasztalt ilyet?"

Bárki, aki ugyanígy tesz mint te. Ha lejár az egyenleg alapján kapott rendelkezésre állási idó, és a türelmi idő alatt nem történik feltöltés, vagy elmarad az adategyeztetés, akkor a türelmi időt követően a szám ismét piacra kerül.

Ez már vagy 6 éve így van mindenhol.

[link]

jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam folyton egy leszbikus dominált próbálnak elérni
jún. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 És, sikerül? Összejött már ebből valami kis hancúrozás? 😏🤪
jún. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!