Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy okos mobiltelefonnak...

Ha egy okos mobiltelefonnak ki szerelem a képernyőjét majd bekapcsolom akkor ugyanúgy működni ? És meg lehet vele így azt csinálni hogy belépek másik mobilról vagy számítógépről és ugy használom?

Figyelt kérdés
jún. 4. 07:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Korunk MacGyvere kérdését olvashattuk.


😂🤣😂🤣🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️🤦‍♂️

jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
10 te nem a képernyőt akarom bekapcsolni hanem a mobilt.
jún. 6. 17:12
 13/24 A kérdező kommentje:
A kettes trollal ne foglalkozz direkt idézet úgy hogy levágja közben a lényeget, hogy így ferditve komolytalaná tegye a kérdést
jún. 6. 17:14
 14/24 anonim ***** válasza:
Na a #2-es, pont nem troll. Sajnos te vagy kevés tudással megáldva…
jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha úgy szereled ki a képernyőt, hogy nem "bántasz" semmit, akkor működőképes marad.

Korábban telepített MyPhoneExplorer kliens programmal hozzáférhető a "belseje", rajta lévők fájlok másolhatók és így tovább..

Távirányítható, PC képernyőről elérhetők egérrel a menüpontok, amik oldalt olvashatók.

SMS minden további nélkül olvasható, PC-ről írva, küldve megválaszolható.

[link]

[link]

[link]

jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én igazából a weblapokat akarom elérni így. De gondolom akkor az is megy.
jún. 6. 17:58
 17/24 anonim ***** válasza:

Mehet netán, kérdés a sebességével elégedett leszel-e?

Lassú az átvitel, amit írtam arra teljesen jó, lassú a képernyőváltás..

jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Olyan túl sokáig egyszerre ugye nem lesz használva egy ilyen mobil. Amúgy mitől lassú?
jún. 7. 02:50
 19/24 anonim ***** válasza:

Lassú a fájlátvitel, mondta.


Egy hdd is lényegesen lassabb mint egy ssd, de az ilyen távoli asztaloknál több másodperc késés is lehet. Nem a belső hálót használja alapesetben hanem kimegy a jel az egyik eszköztől sok állomáson keresztül egy műholdig is akár, majd vissza a másik eszközhöz, ami reagál, visszaküld adatcsomagokat, ami szintén akkora utat tesz meg akkor is ha pár centire vannak egymástól. Egy telefonhívás is így működik pl. Ez azért nem kevés ping.

jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mindegy, szerintem felejtsd el.

A kérdéseid alapján olyan alapszintű informatikai tudással se rendelkezel hogy mindkét telefont tönkre tennéd csak így.


Nézz inkább YT-on egy step by step tutorialt ami h.lyebiztos.


Azzal úgyse vagy kisegítve ha pl ilyeneket írunk hogy én pl legutóbb a törött képernyős fájlátvitelt úgy oldottam meg hogy kihasználva a droid belső linuxát, csak ssh-ztam.

jún. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!