Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos,hogy legyen fólia a...

Fontos,hogy legyen fólia a telefon kijelzőjén?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt rajta soha,most vettem 3 hónapja egy új telefont és ezen sincs.Tok sincs a telefonhoz csak simán berakom a zsebembe és kész.Ez így nem jó?Így hamarabb tönkre fog menni?31/F

máj. 24. 12:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Kinek mi tetszik. Nem kötelező. Nekem sincs fólia. Nem tudom elviselni hogy nem a kijelzőt érintem meg.
máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#10

Nem állandóan, mert a filléres fóliát lecserélem ha karcos lesz, pont ez a lényeg.

máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%
Értelmesebb telefonokon már van olyan kijelző védő üveg pl gorilla glass, amik sokkal ellenállóbbak márkásabb fóliáknál is. Természetesen olcsóbb készülékekre ahol egy sima, mezei üveg lap látja el ezt a feladatot ésszerű fóliát használni. A kedvencem mikor a több százeres telefonra rendeli a bolond aliról az 1-2 dolláros fóliákat :D. Aztán ide írja, hogy hozzáért a kulcsa a telefonhoz, leejtette kavicsra, húúú de jó ez a fólia, nélküle már tiszta karc lenne a telefon.
máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
A fóliát érő behatás a kijelzőt is éri, így eléggé vicces karc ellen használni, hiszen a kijelző üvege eleve keményebb anyag, ami sokkal ellenállóbb a karcnak. Hiába van rajta fólia, ha olyan behatás éri, amitől alapból is karcolódna, akkor az fólián keresztül is úgy fog járni. Tulajdonképpen a fólia az öntökönszúrás és a pénzkidobás esete, mert se értelme nincsen, se szebb nem lesz tőle a kijelző. Az új is teljesen máshogy csúszik rajta, így funkciót is veszítesz vele.
máj. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Veteránmacska ***** válasza:
56%
Ne beszélj már fóliáról ne beszéljetek errő, már védö plexik vannak nem fóliák. És az üveg fóliának van értelme mert igen ellenállóak és az ütést is tompítják így nagy százaléka reped be az üveg mint maga a telefon eredeti plexije. gyakorlatilag kijelzővédő fólia, az igen karcolódott és le is vált a kijelzőről de az már a múlt
máj. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A fóliákról szól a kérdés.
máj. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

"Nekem nem volt rajta soha"


akkor tapasztaltad, hogy működik.

máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"akkor tapasztaltad, hogy működik."


Ja, mert ha neked volt, akkor nagyon jól tapasztaltad, hogy ér-e valamit, ugye? :)

Te csak azt látod, hogy leejtetted, eltört a fólia és nem tört el a kijelző. Én meg azt láttam, hogy leejtettem és nem tört el semmi.

Nyilván ezt úgy lehetne értelmesen vizsgálni, ha pontosan ugyanúgy, életszerűen ejtesz le két telefont, egyet fóliával, egyet meg nélküle. Én most őszintén nem találtam ilyet.

máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kis javítás: nem találtam youtuben olyan tesztet, ami direkt ezzel foglalkozott volna, hogy telefonok kijelzőjének sérüléseit vizsgálja fóliával és anélkül.
máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az enyémen nincs fólia. Tok az van ami rázáródik.
jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!