Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért raknak a telefonokra...

Miért raknak a telefonokra kamu kamerákat?

Figyelt kérdés
Manapság miért raknak a telefonok hátlapjára dísznek plusz kamerákat? Pl. van olyan mobil amin van egy főkamera, és mellette van egy 2 MP-s makro kamera és egy 2 MP-s mélység kamera. Tehát van egy használható, és két dísz kamera a hátlapon. Ennek mi értelme? Csak feleslegesen drágább lesz tőle a telefon.

máj. 20. 02:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" sem a makró kamerának nincs sok értelme,"

Bakker, ezt nem is tudtem, én meg naponta használom. Tessék, itt tudja meg az ember a tutit. Akkor azok a felvételek, amit a makro kamera csinált, azok nem is jók semmire? Pedig én mással nem tudok olyan képeket csinálni 4 cm-ről fókuszálva. Vagy van jobb ötleted helyette? Kell hogy legyen, ha ilyen magabiztos kijelentéseid vannak.

máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11.

Csúcstelefonokon nincs makró kamera, AF-es széleslátószögű kameráthasználnak.

Arra utalt a kérdező.

De ahhoz kell némi teljesítmény is, mivel nem célhardver hanem inkább szoftveres dolog működik a háttérben.

máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!