Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ még valaki FM radiót...

Használ még valaki FM radiót a telefonon?

Figyelt kérdés
Szerintem tok felesleges funkcio,soha nem hasznaltam. Más igen?
márc. 27. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9:

Igen, nekem a cégnél a szerelők használták. Persze nem volt olyan jó mint mondjuk egy belépő szintű Motorla walkie-talkie. De a telep egyik végéről jó volt a másikra, hogy hozzanak neki sört :D Inkább akkor volt ez kezdetekben, mikor drága volta percdíj, és Internet sem nagyon volt (vagy drága volt). És arra is szükség volt hogy alapban csak a "hallgatás" ment a munka közbe, és akinek volt mondandója beleszólt, hogy többen hallják. "Józsi... visszanyomom az áramot. :D :D"


Azóta PTT átterelődött Internetre, hasonlóan mint egy VoIP szolgáltatás. Ez már csak applikáció (és valamilyen szerver) kérdése.


Igazából van még létjogosultsága a PTT-nek (de már modernebb változatban), ahol szintén folyamatos kapcsolattartás kell. Nincs idő tárcsázgatni, és a mondandónak több helyre is el kell érnie AZONNAL. A tipikusan "sokan hallgatnak, egy néha beszél". Ahol fontos a gyors koordináció, irányítás. Pl örző védő szolgálatok, építkezések, stb. Előbbieknél például PTT-s headsettel.

márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én se használom.

Öregeknek való.

Nem is értem miért van olyan aki kérdezgeti minden tech videó alatt, mikor ez egy alap app minden telefonon és google playról is le tudsz tölteni ezret

Én csak autóban hallgatok zenét rádión azt is ritkán.

márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Emiatt nem adok +50ezret egy telefonért, a többi igényem fontosabb.
márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!