Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki a mai világba...

Szerintetek ciki a mai világban, hogy egy 25 éves srác Samsung Galaxy S4-gyet használ? Nem akarom lecserélni, most cseréltem benne akkumulátort, Lineage OS fut rajta. Mai telefonok nem tetszenek, túl nagyok lettek, notchról ne is beszéljünk.

Figyelt kérdés
Szerintem ezek voltak a jó telefonok. Mai telefonoknak miért nem cserélhető az aksijuk ? Lineage OS miben jobb mint a gyári rendszer ?

2019. okt. 8. 17:36
 1/10 Barackoshányás válasza:
93%
Senkit nem érdekel
2019. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Számomra kifejezetten pozitív benyomást kelt, ha valaki tudatosan él, és nem egy megtéveszthető, ostoba birka, aki ellenvetés nélkül vonul a többi után, és ki is mer állni a döntése mellett.
2019. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Komoly problémák vannak az önértékeléseddel ha azt hiszed hogy az határoz meg milyen mobilt használsz
2019. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szirty ***** válasza:
83%
Egyetértek az előttem szólóval. Az a ciki hogy ez a kérdés felmerült benned!
2019. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan aki a 10 éves nyomógombost használja. Pedig gazdag. És nem ciki.
2019. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is az ilyen kisebb mobilok tetszenek, kár, hogy már nem kapni őket.

A gyártók szerint azért nem cserélhetőek egyszerűen az akkuk, mert így rá vagy kényszerítve, hogy szervízben cseréltesd az akkut, vagy új mobilt vegyél, ha már elöregedett, amúgy egy kicsit macerás, de cserélhető bennük az akku, egy egyszerű 4 dollár csavarhúzókészlet és egy kis kézügyesség kell hozzá, meg persze nem árt megnézni egy videót a műveletről, hogy az adott típust hogyan kell szétszedni.

Én is Lineage OSt használok, mert nincs tele a gyártók felesleges appjaival, csak azzal, amit én telepítek, azon kívül a népszerűbb mobilok esetén, amelyikre elkészítették, frisebb Android verziód is lehet, mint amit a gyártó kiadott rá, pl az S4re a hivatalosan megjelent legfrisseb Android az 5.0.1, elérhető rá a LineageOS 16, ami a legfrissebb Android 9en alapul:

[link]

2019. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem ciki. Lépést kell tartani a fejlődéssel, különben lemaradsz. Komolyan: egy tárgyaláson ki mered tenni az S4et?
2019. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:
100%
Miért kellene kitenni bármit?
2019. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

7#


Én olvastam olyan írótól könyvet, akinek nincs okostelefonja. Azt nem mondanám, hogy így az illetőt nem tudják lekövetni és kémkedni utána, de egy vadiúj okostelefonnal biztosan könnyebb.

2022. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szeretlek 2-es

szeretlek 6-os

2022. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!