Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használ még valaki FM radiót...

Használ még valaki FM radiót a telefonon?

Figyelt kérdés
Szerintem tok felesleges funkcio,soha nem hasznaltam. Más igen?
márc. 27. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom, de nem fölösleges. Ha például katasztrófa történik és a mobilhálózat leáll, így lehet tájékozódni.
márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán van olyan mobil telefon, amibe még van FM rádió? Annak idején volt olyan mobil telefonom amibe volt FM rádió. De már akkor sem használtam. A mostani mobil telefonomba meg már nincs is FM rádió.
márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ezért is szidták az Apple-t sokáig, mert nekik soha nem volt benne. Mára már értelmetlen és kényelmetlen is lenne.

Régen többen használták, akár butatelefonon is. Most a mobilnet miatt, bár némi költségbe kerül, de kényelmesebb a streaming.

márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkába jövet-menet rendszeresen hallgattam pár éve, elsősorban híreket, nem volt mobilnetem, sok meg főleg, de most itthon dolgozom. Ha megint be kell járnom, megint fogom hallgatni. Tudom, le lehet tölteni korábbi műsorokat, podcastokat, szóval a hiánya annyira nem rázna meg, de jó, ha van.
márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Feleslegesnek nem mondanám, sok helyen nincs lefedettség és jól jöhet egy kis rádió. Az én telefonomban még van, pároméban már nincs. Magyarországon nem hallgatom, mivel nincs egy jó rádióadó.
márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, pont reggel amikor az ember úton van és hallgatna valamit, minden létező adón idióta műsorok mennek, zene minimális. Délután már normális a helyzet, de akkor már kevesebbet hallgatom, mert nem feltétlenül egyenesen haza megyek.
márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Munkahelyen rádiózok, de rossz a rádió vétel, azért a telefon az ablakban van, és bluetooth fülessel hallgatom. Meg útközben, mert arrafelé meg mobilnet nincsen szinte sehol.
márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
63%
Mega dance internetes rádió csak az létezik, milyen fm, idóta balázs meg bocskor,illetve hasonló kategóríák, zenét akarok hallgatni. Mega dance pont ezt nyújtja.
márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Regebben reklamoztak olyat,hogy a telefonba epitett walkie-talkie uzemmod volt. hasznaltatok olyat korabban? Jol mukodott?
márc. 27. 12:21
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Van létjogosultsága, de extrém ritkán. Én is telefonon rádiót csak online hallgatok (nagyritkán) nyilván. Milliónyi csatorna. Nekem nem hiányzik az FM.


De anyukámnak pl csak azért Internet tök felesleges a feltöltő kártyás előfizetéséhez, hogy Petőfit hallgasson. Mert nem használ Internetet. Valami régi nyomógombos Nokiája van. Benyomja amit éppen megtalál rajta, és hallgatja "háttérzajkánt". Szerencsére fülhallgató nélkül, kihangosítva is hallgatható, pont mint egy zsebrádió. Sokat sem fogyaszt, mert ez félig meddig butatelefon. Neki pont ideális erre.


Talán még egy ritka példa lehet, ha nincs éppen hálózat/térerő/Internet, de rádiót akar (kell) hallgatni valaki. Pl katasztrófa estén.


Mellesleg telefonokban nem is nehéz kivitelezni a gyártónak, mert pár plusz alkatrész hardverben (hacsak már az alap SoIC nem tudja), és plusz a szoftver oldalát is meg kell csinálni. És akinek ilyen kell, szinte minden gyártónak van aktuálisan egy-két modellje, amiben most benne van.

márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!