Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tölt az Iphoneom?

Miert nem tölt az Iphoneom?

Figyelt kérdés

Egy eve vettem egy megkimelt allapotos fel evig hasznalt Iphone xr telefont es mostanaban nem jo a toltom, mozog benne a tolto erosen kell bele nyomnom amikor lerakom nem tolt mindig igazitgatni kell hogy ne mozduljon el benne egy uj toltot vettem az is ugyanezt csinalja ez miert van?

Kitagult belul a tolto hely vagy mi?

Vol ez elott egy hasznalt iphone 6 telefonom azzal is ugyanez volt a baj aztan meg mar fojton azt irta 10% nagyon gyorsan lemerult aztan meg mar be sem kapcsolt felek hogy ezzel a telefonommal is ugyanez lessz

De toltot mindig is ilyen olcso kinai toltot hasznalok mert nem telik rendes toltore mert draga csoda h ezt a kinai olcsot megtudom venni ja es amikor vettem toltot kaptam hozza az nem volt jo felfort hiphone markaju tolto volt amivel megkaptam de azota mar egy ev telt el es ez a 3 dik toltom


Valaki valami tipp mi lehet a gond?



2023. dec. 5. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A töltőcsatlakozót takarítsd ki egy fogpiskálóval!
2023. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már bele is vilagitottam de semmit nem latok benne meg fogpiszkalo nem volt itthon igy ugy csinaltam hogy egy tut megforditva a tompa vegevel megpiszkaltam de elotte egy fulpiszkarol leszedtem a vattat es azt is betomkodtem hatha kiszed valamit de ures
2023. dec. 5. 21:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg mozog benne a tolto nagyon jobbra balra
2023. dec. 5. 22:00
 4/11 Morzsi007 ***** válasza:
Tűvel ne, mert zárlatot okozhat, a fémet hanyagold. Valamit rosszul csinálsz, ha ennyire kikoptatod az aljzatot, gondolom mikor töltőn van is nyomod, mint állat.
2023. dec. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen toltom nyomtam de mar azota amiota tegnap uj toltot vettem nem ugy nyomom
2023. dec. 6. 13:24
 6/11 Misike21 ***** válasza:
Nekem 13 pronál volt olyan hogy nem akarta venni a töltést. Kollega megoldotta hogy fülpiszkálót felére szedte a vattát azt belemártotta egy kis pálinkába és úgy takaritotta ki . Elképzelhető ha ezek után ha úgy sem megy neked a töltés akkor valószínű töltő PORT csere . Amúgy szerintem bármelyik iPhone boltban megcsinálják a tisztítást ingyen vagy minimális összegért .
2023. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én ki lesz ha zárlatot kap a telefonom mert palinkas vattat nyomkodok bele?
2023. dec. 6. 14:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi lesz*
2023. dec. 6. 14:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Most megcsinaltam de ugyanaz
2023. dec. 6. 14:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy minimalis osszegert tolto csatlakozo csere meg 25-30K annyi meg draga nagyon
2023. dec. 6. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!