Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet iPhone-on kikapcsol...

Hogy lehet iPhone-on kikapcsolni a hangpostát?

Figyelt kérdés

Az iOS 17 frissítés óta bekapcsolódott a hangposta. Bárki hív, 4 csörgés után a hangpostára kerül, ha nem veszem fel. Marha idegesítő és nem tudom kikapcsolni.

A telefon beállításaiban csak általános hívásátirányítás van, de nekem az "átirányítás ha nincs válasz" kellene, ami régi (főleg buta) telefonokon elérhető volt a menüben.

A ##002# kódot próbáltam, az törölt minden átirányítást...kivéve ezt.


Yettel a szolgáltatóm, ha ez számít, de a yettel oldalán sem találtam erről infót, illetve a Yettel app-ban sincs ilyen beállítás.


2023. nov. 25. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Egy frissítés nem kapcsolbe ilyent.

A hangposta a szolgáltató szolgáltatása, nem a telefoné.

Üsd be a telefon appba ezt: *#61# majd nyomd meg a hívást. Mit ír ki a legfelső sorban?

2023. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. *#61#-re írja az első sorban a hangposta számát. Ha beütöm a ##61#-et vagy a ##002#-et. allpr azt írja, hogy kikapcsolva, aztán mégse, mert a következő hívás ugyanúgy hangpostára megy és *#61#-el lekérdezve megint ott van a hangposta.
2023. nov. 25. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

iPhone nem csinál ilyet. Beállításoknál telefon majd hívásátirányítást nézd meg talán ott van valami átállítva.

De ez inkább szolgáltatói oldalról lehet valami.

Esetleg próbáld meg átirányítani egy alternatív számra.

Aztán ha sikerült kapcsold ki. Talán beakadt valami.


Átirányít ha nem válaszol – Ha megadott ideig nem vesszük fel a telefont, akkor a hívás átirányításra kerül

Átirányít ha nem válaszol bekapcsolásához: egyszerűen tárcsázd a *61*[másik telefonszám]# -et és utána “Call”/”Hívj”


Majd ha ezt letesztelted kapcsold ki.


Átirányít ha nem válaszol kikapcsolásához: egyszerűen tárcsázd a #61# -et és utána “Call”/”Hívj”

2023. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!