Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a jó az iphoneokban?

Mi a jó az iphoneokban?

Figyelt kérdés
2023. nov. 15. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Kinek mi.


Van akinek bejön, van akinek nem.


Mehetünk tovább.

2023. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%

#1 es

Én nem értem hogyha nem tud valaki értelmeset válaszolni akkor minek ír egyáltalán😄 nem azt kérdezte hogy kinek mi jön be hanem azt, hogy mi a jó benne

Gondolom tapasztalatokat vár olyanoktól akiknek iPhoneja van

2023. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a lidar scanner nagyon hasznos!
2023. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Az ami a legtöbb felsőkategóriás telefonban. Jó kamera, gyors, jó anyaghasználat + egy nem bugos szoftver.
2023. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

privátra válaszolok:

"Mi az a lidar scannar?"

[link]

2023. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Face ID
2023. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

"Én nem értem hogyha nem tud valaki értelmeset válaszolni akkor minek ír egyáltalán"


Én se értem, végre valaki más is szóvá teszi. Minden ilyen kérdés alá odaböfög valaki, aki igazábol a diskurzushoz semmit nem tesz hozzá, épp ezért saját magától vesz el feleslegesen időt úgy, hogy semmit nem ad érdemben a kérdéshez, ráadásul ezek szoktak arrogánsan még vergődni is, hogy haladjunk, meg hogy van mersze a kérdezőnek kérdezni stb.


Egyebként, hogy hozzátegyek valamit érdemben is, talán az ömoszisztéma, ami miatt sokan szeretik. Nagyon jól működnek együtt az apple termékek, minden mindennel felismeri egymást hamar. Más gyártóknál sokszor a saját márkákon belül is alig tudja a felhasználó konfigurálni az eszközöket egymassal.

2023. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!