Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kétszer kicsörög a telefon...

Ha kétszer kicsörög a telefon és utána foglaltat jelez akkor le van tiltva a számom a másik félnél? Vagy akkor csak egyszer csörögne és úgy jelezne fogaltat vagy ki se csörögne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 11:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

le van tiltva, annak nem olvasom az üzeneteit, sms-t sem,


de könnyen megtudható, hogy olvassa-e,

írd meg, hogy holnap 10-kor ott hagysz a Blahàn a padon egy borítékban több százezer forintot,

ha érte megy, akkor olvasta amit írsz.

2023. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nem bpi vagyok 🤣 Egyébként meg ha tiltva van a szám,az üzenetek nem mennek át.Ezért is írtam ki a kérdést.Mert nem vagyok benne biztos hogy tiltva van.
2023. febr. 14. 15:43
 23/34 anonim ***** válasza:
Nekem átjönnek az üzenetek a tiltottaktol. Csak a blokkolt üzenetek közé teszi be. Be kell mennem a beállitásokba, ott a számok, spamok blokkolásba azon belül vannak a blokkolt üzenetek.
2023. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
A számok blokkolásán belul van az ismeretlen privátszámok blokkolása funkcio.
2023. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszi ezt tudom hogy a blokkolt üzenetek közé teszi.De nem ez a kérdés.Egyébként ha nem nézi valaki ezt a mappát nem látja hogy írt neki az akit letiltott.
2023. febr. 14. 17:12
 26/34 anonim ***** válasza:
nem nézi, ez a lényeg
2023. febr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
De nem az sms volt a kérdés!
2023. febr. 14. 17:33
 28/34 anonim ***** válasza:

Hát a tények:

Facen tiltott

Ha hívod kinyom

Nem hív vissza

Nem reagál üzenetre


Valszeg nője van.

2023. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nincs neki nője! És nem szerelmi ügy.Csak beszélnem kellene vele.Ennyi
2023. febr. 14. 17:42
 30/34 anonim ***** válasza:

Hát a facen azaz nyilvánosan nem akar felvállalni. Es nem akarja h lasd az oldalát. Vajon mitol tart ki látná meg hogy ismerose vagy. Vagy mitol tart miert nem nézheted az oldalát.

Ha nincs is nője akkor is vkit fűz valakinel probalkozik. De offolni akkor szokták az előzőt ha a másik már biztos. Tehát már meg is húzta.

2023. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!