Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lenémított telefon tényleg...

A lenémított telefon tényleg foglaltat jelez?

Figyelt kérdés

Ismerős csajjal váltottam este pár üzenetet, gondoltam inkább felhívom, de foglaltat jelzett. 2-3x próbáltam, mivel korábban volt, hogy nem kapcsolt, vagy pár csörgés után lett foglalt, de akkor ő nyomta ki, mert beszélt valakivel.

Most is azt gondoltam, hogy telefonál, csak kikapcsolta a hívásvárakoztatást, írtam is neki, hogy mivan kikapcsoltad? De azt írta vissza, hogy lenémította mert alszik.

Vagy nem lenémította, hanem benyomta ezt a "ne zavarj" funkciót?

Tudom kérdezzem meg őt, csak éppen sokkszor ritkán válaszol, vagy nem ad egyenes választ.


2023. jan. 5. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor jelez foglaltat, ha tényleg foglalt.
2023. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Lenémítva kicsörög, ne zavarj módba viszont foglaltat jelez. Viszont kiírja neki, ki kereste.
2023. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más faszival beszélt!!!😛
2023. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

#1 Akkor nem jelez foglaltat ha van hívásvárakoztatás, és közben beszél. Ugyanúgy kicsöng a hívónál. Volt hogy beszéltünk, és szólt, hogy bocs mindjárt visszahív, vagy félretesz, mert hívja a lánya, azt ilyenkor simán fel tudja venni a másik hívót.

2023. jan. 5. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen a ne zavarjnál olya minrha foglalt lenne.

Dobd a csajt, keress másikat.

2023. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!