Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kétszer kicsörög a telefon...

Ha kétszer kicsörög a telefon és utána foglaltat jelez akkor le van tiltva a számom a másik félnél? Vagy akkor csak egyszer csörögne és úgy jelezne fogaltat vagy ki se csörögne?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 11:43
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam azóta hívni,mert dolgozik.Csak eddig szerintem le volt tiltva a telefonom a napokban nála.Most elkezdtem reménykedni hogy talán feloldotta.
2023. febr. 14. 12:41
 12/34 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam én se hívni azóta mert dolgozik.Csak eddig úgy vettem észre hogy le voltam nála tiltva,és most reménykedtem talán feloldott.Mert eddig ha hívtam nálam egy csörgés volt,aztán foglaltra váltott.Ma volt az hogy kettőt csörgött és foglalt volt.

Remélem tényleg nem vagyok tiltva és végre tudok vele beszélni mert fontos lenne

2023. febr. 14. 12:55
 13/34 anonim ***** válasza:
54%
De jo hogy en nem ilyen kapcsolatban vagyok. Az egész tiszta tré amiket irsz
2023. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

13.válaszoló

Igen,nagyon rossz.Facebookon hirtelen tiltott,úgy hogy semmi előzménye nem volt.Azóta nem ír,nem beszél.Én pedig tudni szeretném a választ,hogy miért.

Mert így nem lehet viselkedni senkivel.

2023. febr. 14. 13:06
 15/34 anonim ***** válasza:
54%
... nem mindegy, hagyd a fenébe, egy csaj se érdemli a hívásokat.
2023. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom van letiltva, és neki azonnal foglaltat jelez ha hív. Ez biztos, mert anyukámtól kérdezte, hogy kivel beszélek én állandóan, mert akárhányszor hív, foglalt.
2023. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszönöm szépen a választ!

Akkor megnyugodtam ha nem vagyok letiltva nála akkor megkapja az smsem is.

2023. febr. 14. 14:50
 18/34 anonim ***** válasza:
... de az anyós nem mondta hanyadik csörgésre foglalt !!
2023. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
sms ? ezt rögtön lehet törölni...
2023. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Szerintem az smst elolvassa.Nem hinném hogy törölné azonnal.Úgy tudom hogy aki le van tiltva annál egyszer csörög ki és utána foglalt.Aki tiltotta annál nem is csörög ki,csak megjelenik a híváslistában.De pont emiatt írtam ki a kérdést,mert nem tudom pontosan.
2023. febr. 14. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!