Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az árát nem nézzük mit...

Ha az árát nem nézzük mit valasztanátok: Samsung A53 vagy Samsung S21 Fe?

Figyelt kérdés
S21 Fe-nél 12 MP 3x a kamera? Ez gyenge lenne? Pedig ennek nagyobb az ára. A53-nál 64 Mp, 4x kamera Melyik lenne jobb minden szempontból?

2022. okt. 18. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
az a52s olcsóbban jobb mint az a53 úgyhogy én az utóbbit el is felejteném és az a52s-t mérném össze az s21fe-vel. az fe jobb de drágább, ha nem akarsz sokat költeni én az a52s-t venném
2022. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
s21
2022. okt. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Morzsi007 ***** válasza:
83%

A 2-es válaszban leírtad a lényeget.

Nem hiába drágább a S21FE.


Akik nem értenek hozzá, azok csak a számokat nézik és úgy vásárolnak, ez egyfajta marketing.

2022. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
Engem inkább a design érdekel, az s21-et jobban preferálom. Én mindig is iPhone-os voltam, de semmi bajom az Androiddal. Mind kettő jó a maga módján. Vedd azt amelyiket szeretnéd, ne hallgass másokra.
2022. okt. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
19%
S21 mert utálom az A szériát
2022. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha a legjobbat keresed ilyen árban, akkor szerintem inkább mindenképp Snapdragon-processzorosban gondolkodj, annak a legjobb a technológiája: gyorsabb, stabilabb, mégis energiatakarékosabb, mint az Exynos, ezért az én javaslatom a párosításban az elődök, amik szerintem még mindig jobbak!

A52s

S20 FE 5G

Amúgy a kamerák nem tudnak egyszerre működni, tehát a darabszámuknak nincs érdemi a haszna, a felbontás meg a kép részletességét határozza meg teljesen, a kép minőségéhez kissé kevesebb köze van! Amúgy a 64 MPx-ből csak 16 MPx a teljes részletgazdagság, a többi pixel csak a kép méretét növeli, aminek legfeljebb csak pószter nyomtatásához van jelentősége!

Nézd meg a Mobilarénában mindkét telefon kamerájáról a tesztfotókat, ott ki is tudod nagyítani, és döntsd el, hogy Neked melyek tetszenek jobban!

2022. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!