Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tabletet választanátok?

Melyik tabletet választanátok?

Figyelt kérdés

A nehéz notbookom kiváltására lenne, elsősorban netezni,ceruzával jegyzeteni, illetve rajzolni, képeket szerkeszteni.

A keret 100-150-200 ezer Ft.

1, a Samsung galaxy Tab S6lite

2, Ipad 2020 32 GB

3,Ipad Air 3 (használtan jó állapotú, garanciás)


Az Air3 miben jobb a sima Ipadnél azon felül, hogy 64Gbos?


Ti melyiket választanátok?



2021. jún. 14. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
iPad 8
2021. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Szerintem alapvetően jegyzetelésre egyik tablet sem alkalmas, körülményes és a virtuális billentyűzet állandóan helyet foglal el a képernyőből. Inkább vegyél egy 2in1 netbookot, jobban jársz.
2021. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 2016-os ipad pro-val csináltam végig az egyetemet ceruzával, és valami baromi jó volt, egy helyen voltak a jegyzeteim, nem volt tonna papír mindenfelé és nagyon jó volt jegyzetelni vele. Hülyeség, hogy egyik tablet sem alkalmas rá, a billentyűzet meg nincs a képernyőn, amikor a tollal írsz, valamint egyáltalán nem körülményes az egész :D Csak ajánlani tudom az ipadet.
2021. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#3:Rendben, ez egy korrekt válasz, akkor valószínűleg csak én nem tudom megszokni, de az igaz, hogy tollal egyszerűbb.
2021. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy van egy negyedik opció: Surface Go 2

2021. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!