Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?

Melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Vodafone előfizetés megújításkor vehetek új telefont is.

Lassan 4 éves a Huawei P20-am, nagyon szeretem, de a kamera már borzasztó képeket készít.

Ezekben a készülékekben gondolkozom:


1. Samsung S21 - 270 690 Ft

Tetszik, hogy "csak" 6.2" a képernyő, nem szeretem a hatalmas tepsi telefonokat, fontos, hogy egy kézzel nagyjából kezelhető legyen. Viszont korábban rossz tapasztalataim voltak a Samsung telefonokkal.


2. Iphone 12 - 302 190 Ft

Nem akartam ilyen sokat rákölteni, de sokan szeretik az almás telefonokat, lehet megérne egy próbát. Ipadem van, azt szeretem, de félek, fura lenne teljesen átváltani Androidról.


3. Iphone 12 mini - 268 590 Ft

Jónak tűnik, de mindenképp meg szeretném nézni élőben, hogy mennyire kicsi.


4. Xiaomi 11T - 226 590 Ft

Igazából a kedvező ára miatt került képbe, viszont hatalmas (6.67") és csak IP53 minősítést kapott. De mostanság rengetegen vesznek Xiaomit, lehet megéri kompromisszumot kötni.


Vagy esetleg megvárjam az S22-t? Nem sürgős az új telefon. Bár valószínűleg többe fog kerülni, mint amennyit rászánok.


Ti melyiket választanátok?



2022. jan. 16. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Samsung S21
Iphone 12
Iphone 12 mini
Xiaomi 11T
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
A felsoroltak közül csak a Samsung. De nem az FE, mert az átverés.
2022. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni, hogy átlag felhasználásra kell, főleg internetezek meg közösségi médiázok rajta, meg egy-két egyszerűbb játékkal szoktam játszani. Filmezésre meg tanulásra van más eszközöm.


Vezetéknélküli töltés, 120 Hz, 467 kamera, ilyenek nem fontosak számomra. Legyen jó az üzemidő, készítsen korrekt képeket és használhassam ezt is 4 évig komolyabb probléma nélkül (a P20-am egyszer nem járt szerelőnél, ejtettem wcbe, kibírta, az akksi kihúzza reggel elindulástól a délutáni hazaérkezésig, nem lassult be annyira, hogy kínlódás legyen a használata).


Köszi a válaszokat!

2022. jan. 17. 00:00
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
A Xiaominak 1000mAh-al nagyobb az aksija. Az órákkal bírja tovább egy töltéssel mint a samsung, ami akkor fontos, ha pl sokat utazol és szükséged van a készenléti időre.
2022. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Az egy dolog, hogy papíron mit tud a Xiaomi. Az iPhone-om elvileg hamarabb le kéne merüljön, mégis a kínai bírja kevesebb ideig
2022. jan. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Xiaomi vált be. Sosem cserélném le többet más márkára.

Szarszungra főleg nem

2022. jan. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

xiomiról nagyon vegyesek a vélemények, 3 családtagomnak is volt középkategóriás telefonja és senkinek sem tetszett, ha az ember kézben fogta egyszerre egy másik márka mellett akkor lehetett látni nagyon jól hogy miért olyan olcsó. az akksi meg hiába nagyobb ha a telefon sokat fogyaszt


iphone egy jól optimalizált telefon ami évekig kapja a frissítést és müködik az biztos, de ez nagyon sok korolátozottsággal jön egy androidhoz képest, átlagember aki játszik youtubeozik meg facebookozik az nembisztos hogy minden ilyet észrevesz rajt


samsungal nekem mindig is jó tapasztalatom volt és van is, most is azt használok, hátránya a többi márkához képest hogy egy fokkal gyengébb procit szoktak belerakni, de ez alsó és középkategóriában van, csúcskategóriásnál nem lesz ilyen gond


ha samsungot veszel akkor semmiképp sem exynos procival!

2022. jan. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Samsung csak is az itt felsoroltak közül .
2022. jan. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk itt gyakorin kb 10 androidosra jut 1 almás, így mi almások nehéz helyzetben vagyunk.


Én a 12 mini-t mondom.


Megszokni nem lesz nehéz, főleg ha van iPad-ed. Próbáld ki élőben, hogy milyen, aztán meglátod

2022. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Csak szifon, ha már ennyi pénz kiad az ember érte, elvárható a normális support véleményem szerint.

Hatalmas a plusz a 12 Mini-re.

2022. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"ha samsungot veszel akkor semmiképp sem exynos procival!"

Áruljátok már el, mivel jobb a kazán SD888 mint bármelyik Exynos?

Mert erre eddig senki nem tudott választ adni ezen a fórumon.

2022. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!