Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg melyek a legjobb...

Jelenleg melyek a legjobb autóversenyes és motorversenyes játékok Androidon (2021 december)?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 00:03
 1/2 anonim válasza:
hill climb racing, asphalt játékok, rc car, most ennyi jut eszembe. De androidon nehéz lesz találni normális játékot. Keress rá a geforce nowra ott tudsz gépes játékokkal játszani telorol.
2021. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 terminator9000 ***** válasza:

Nekem a real racing 3 nagyon adta az tényleg nagyon jó, talan a legjobb ezzel a nagy autó választékal(google on modoltat szedtem le me semmi kedvem milliókat versenyezni semmi pénzert)

Offroad outlaws, azt tudni is kell használni (mert legegyszerűbb pénz szerzés ha rákeresel google en egy térképre hogy hol fordulnak elő map on ládák és azokra rámész, meg lehet találni is a map on autókat arra is érdemes rámenni) meg ha megvan az auto fejlesztése, utána tuningba is érdemes állítani rajtuk)

Driving school sim 2020 is nagyon tetszett nekem (abba is sok autó van meg nem is kell szenvedni pénz szerzésél)

Van az a NFS most wanted az nemrossz de na érződik hogy mire csinálta ezt az EA

A Pocket rally is egészjó

Vagy a Nascar Heat

Vagy még driftelős a CarX drift 2 az tenyleg elképesztően jó, az 1 et is nagyon szerettem

Még az a új Hot wheels game et is birtam

Ilyen mint a Hill climb 1 2, Smashy road 1 2, Asphalt8 9, Traffic Rider traffic racer, tényleg nagyon jók kis funolós de én meguntam őket

2021. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!