Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már olyan, hogy megkérdez...

Volt már olyan, hogy megkérdezték, hogy miből van neked drága telefonod?

Figyelt kérdés
Főleg iPhoneosoknak szokták mondani, hogy van pénz mert iphoneja van.
2021. nov. 12. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért lett volna? Sok sok sok ember iPhone készüléket használ.. egyébként sok androidos készülék is drága. Idióta a kérdésed:D
2021. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ezt olyankor szokták megjegyezni, mikor valaki sír, hogy mennyire nincs pénze, de láthatóan drága telót használ.


Egyre kevésbé van bármi értelme a kötözködésnek.

Egyrészt sokan vesznek használt, régebbi Iphone-okat nem olyan drágán, másrészt jónéhány androidos teló ugyanabban az árban van, mint az új Iphone-ok.

Az Iphone ma már nem státusszimbólum és sehol, senki nem néz tőle senkit sem gazdagabbnak, sem igényesebbnek.


Legalábbis értelmesebb környezetben.

2021. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom ez csak gyerekeknél fordul elő hiszen ezer euró nem olyan sok pénz,egy felnőtt ki tudja gazdálkodni ha akarja.
2021. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%

3

Hát én felnőtt vagyok ugyan, de a gyári 3 műszakos 200 max 230-as fizetésemből tuti nem veszek ezer eurós telefont :)

2021. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Én spec vettem, nem ezer eurósat, 1600 eurósat.

A 22 havi részlete határeset, vacilláltam is rajta.

De én elég rendesen kihasználom, munkában, privátban is, szóval kellett és kész.


Különösebben nem érdekel, kinek rongyrázás kategória egy telefon, nekem fontos használati tárgy.

2021. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
még egy drága telefon sem egy hatalmas tétel, tehát túl sokat nem árul el arról, hogy aki használja annak mennyi pénze van.
2021. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sosem kérdeztek ilyet. Max azt, hogy minek neked ilyen drága telefon.


Erre azt szoktam kérdezni, hogy te minek költesz piára, cigire stb…


Jelenleg egy Iphone 13 pro maxom van, és igen kihasználom amit tud. Egy Iphone 8 plus-t váltott.

2021. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

Kijött az új Sony, 1800 € áron.

Kifejezetten videóbloggereknek, fotósoknak fejlesztve.

Ennél már kérdéses lehet, hogy átlagos felhasználó kihasználja-e illetve hogy ez lenne-e az ideális választás.

De ha valakinek tetszik és megengedheti magának, az az ő dolga.

2021. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg iPhoneosoknak szokták mondani, hogy van pénz mert iphoneja van."


Hát ilyen a tipikus magyar ember, aki ilyeneket gondol, hogy attól mert iPhone-ja van, sok pénze van, de abba nem gondol bele, hogy lehet részletre vette a telefont, úgy meg már egyből a világ csicskája lesz :DDDD

2021. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezték ja
2021. nov. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!