Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei vagy Xiaomi telefont...

Huawei vagy Xiaomi telefont vegyek?

Figyelt kérdés

kb. 70 ezer forintot szánnék rá. Fontos számomra a nagy tárhely, a jó kamera és hogy megbízható legyen.

A Huawei P Smart Z Dual Mobiltelefonon, a HUAWEI P SMART 2021 4/128 GB DualSIM Éjfekete Kártyafüggetlen Okostelefonon és a XIAOMI REDMI 9T Dual Sim 4+128 GB készülékeken gondolkozom, persze ha szerintetek 70 ezerért van jobb is, nyugodtan osszátok meg.


(Annyira nem vagyok jártas a témában, kérlek ne essetek nekem ha valami hülyeséget írtam)



2021. aug. 12. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Huawei-t csak akkor, ha megvagy Google nélkül.
2021. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
24%
Huawei t vegyél szerintem, nekem is Huawei telefonom van Én nem tudom hogy az előző ezt mire értette de nekem Van rajta mindenféle a google-n is rendesen tudok keresni meg minden Egyeben
2021. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
új Huawei telefonoknak szerintem jobb az ár érték arányuk mint a xiaomiknak, de ez azért van mert nincs rajt google
2021. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
#2 gondolom nem mai telefonod van, 2020 utániakon már nincs semmi ami google
2021. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
#4 nem igaz!
2021. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Xiaomi. A Huawei Google nélkül nem sok mindenre jó, pedig a legjobb ár/érték arányú telefonokat gyárották. Rohadjon meg Trump!
2021. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Huawei az embargó miatt nem adhatja Google szolgáltatásokkal. Böngészőből minden van az igaz. Csak hogy az nem ugyan az.

Van egy kettőnek kínai megfelelője, aztán van aki el van vele van aki nem.

Nem hivatalosan fel lehet rá mókolni de minden telefon frissítés után bohóckondi kell vele ha épp megy ez a része.

Ha ez nem fontos akkor mindegy.

Ha fontos akkor Huawei -t ne. Ennek az árkategóriának a királya a Xiaomi.

De ezek nem hosszú életű telefonok... Huawei jobban bírkózik meg az idővel...

2021. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Google fontos akkor a xiaomi, ha elvagy Google nélkül akkor Huawei
2021. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!