Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vagy Vodafone a jobb...

Telenor vagy Vodafone a jobb szolgáltató?

Figyelt kérdés
Azért csak e két szolgáltató jöhet szóba, mert se a Diginek (nyilvánvaló, csak nagyon kevés helyen van még lefedve.) se a Telekomnak nincs normális lefedettsége. A család legtöbb tagja Telenoros, de ez márra teljesen lényegtelen mert egységesek a percdíjak. Tehát, összességében melyik szolgáltató a jobb ill. várható véleményetek szerint, hogy ha a Telenor új nevet kap kijönnek más csomagokkal?

2020. okt. 3. 09:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Telekom... annak a legjobb a lefedettsége akárhogy nézzük.
2020. okt. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Én Telekom os vagyok és a lefedettség teljesen jó.
2020. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom honnan szedted az infót, de független tesztek alapján évek óta a Telekomnak van Magyarországon a legjobb mobilhálózata úgyhogy teljesen fals az infó, hogy a T a legrosszabb (az inkább a digi). Forrás: [link]

És mellesleg több mint 10 éve vagyok T-s előfizető és teljesen elégedett vagyok a szolgáltatással ezért nem is akarok váltani és másnak is nyugodt szívvel merem ajánlani. Ettől függetlenül lehet, hogy pont ott nincs vagy gyenge a Telekom lefedettsége, ahol te laksz de ilyen fehér foltok mindegyik szolgáltatónál vannak mert nincs egyiknek sem 100% lefedettsége.Szóval ha enged kérdezel: Telekom. A másik kettőről nincs releváns információm, úgyhogy sem jót sem rosszat nem írok róluk.

2020. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%

Telenor egy kalap kaka. (Állandóan több ezer forintos bírságokat adott befizetési csúszásnál, úgy is, ha nem munkanapra esett a határidő, hanem ünnepre v. hétvégére.)


Vodafone is borzasztó. Náluk meg szégyen a lefedettség, főleg vezetékes netnél (UPC nél voltam, Voda megvette, és azóta szr minden)


Telekomhoz tervezek átmenni.

2020. okt. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 bp1985 ***** válasza:
72%
#14 Azért szemét a telenor, mert nem fizeted be időbe a számlát, és megbirságol??? Arra gondoltál, hogy befizeted időbe, és nincs gond???
2020. okt. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
#14 Gyanítom nem 1-2 napos volt az csúszás. (kit érdekel milyen nap a határidő? Szenteste a fa alatt is tudok online fizetni) 😆 Tipik paraszt ügyfél, aki saját maga b@ssza el a dolgokat, de sosem ő a hibás hanem a szolgáltató.
2020. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még mindig aktuális, jöhetnek a válaszok. (:
2020. dec. 19. 18:29
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A mobilom a Vodánál van, de wifi és tv az Telekom. Sőt, most hozzák az optikait.
2020. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

a telenor jobb volt, de sajnos eladták az orbán cseh haverjának, sőt már az állam is tulajdonos. meg is látszik a színvonalon... minden egyes húzásukkal bizonyítják, hogy van lejjebb.

a vodkafon sem dicsekedhet, ők is vastagon összejátszanak viktorékkal, és benne vannak a kartellezős játszmában. de hát tudnak mást csinálni?? láthatjuk a diginél, hogy mi lesz azzal, aki nem működik együtt a fidesszel 🙁

szóval amíg jattolnak a mobilcégek, addig biztosított a helyük a piacon. cserébe európai szinten magas áron szolgáltathatnak. undorító egy feudális rendszer ez. de remélem azok szívják meg velük legjobban, akik erre a mocsok bandára szavaznak!

2021. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!