Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új vagyok Magyarországon....

Új vagyok Magyarországon. Szolgáltató választás előtt állok. Melyik mobilszolgáltatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen az ár/minőség aránya? Melyiket választanád és miért?

2020. márc. 1. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Árban a Digi a legjobb, de nekik nincs országos lefedettségük. Utána a Telekom. Bár drágább a másik kettőnél, de mindenhol van 3G vagy 4G, sose dobott lejjebb. Utána a Voda, bár olcsóbb a Telekomnál, egy nagyobb épület mellett kis városban már nem lehet telefonálni. A legrosszabb a Telenor. Budapest belvárosban elindulunk autóval, akadni kezd a videó stream.
2020. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Telenor. Én meg vagyok vele elégedve és az árak sem rosszak.
2020. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ár alapján válassz. Nézd meg, hogy amit te akarsz, az hol a legolcsóbb. Mert szerintem minden szolgáltatóról lehet jót és rosszat is olvasni. Én például egész életemben Vodafone-os voltam, és a családomban kb. mindenki. Sosem volt panasz semelyik családtagomnál se a Vodafone-nal kapcsolatban.
2020. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vodafoneos vagyok (most még), még is a Telekomot ajánlom. Vodafone VoLTE szolgáltatása bugos. Nem kicsit, nagyon. Telekom az egyetlen Magyarországon, akinek jelenleg 100 százalékos a VoLTE-je. Az is igaz, hogy ők is két évig hegesztették, mire jó lett.
2020. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Terézvárosban?
2020. márc. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz válaszolni. Hol használnád? Mennyi net és hívás kéne?
2020. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
90%
Telenornál nem rosszak az árak? :D Gondolkodtam én is a szolgáltatóváltáson... A Telenor a legdrágább.
2020. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
#7-es nem hinném, hogy a legdrágább lenne.. éppen szerintem, hogy a legolcsóbb a 3 nagy közül, ad 100GB-ot 8K-ért a másik kettő is? Kötve hiszem...
2020. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Így van, a Telenor talán a legolcsóbb, nem a legdrágább
2020. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!