Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vagy Vodafone a jobb...

Telenor vagy Vodafone a jobb szolgáltató?

Figyelt kérdés
Azért csak e két szolgáltató jöhet szóba, mert se a Diginek (nyilvánvaló, csak nagyon kevés helyen van még lefedve.) se a Telekomnak nincs normális lefedettsége. A család legtöbb tagja Telenoros, de ez márra teljesen lényegtelen mert egységesek a percdíjak. Tehát, összességében melyik szolgáltató a jobb ill. várható véleményetek szerint, hogy ha a Telenor új nevet kap kijönnek más csomagokkal?

2020. okt. 3. 09:23
A kérdező szavazást indított:
Telenor
Vodafone
51 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Vodafone semmi kedvezményt nem adott 10 év előfizetést után. A haveromnak.


Tesómnak a Telenornál viszont van.

2020. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Miért nem kapát veszel ?
2020. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Egyik szarabb, mint a másik. Mindhárom nagy szolgáltató egy gusztustalan rabló banda. E kettő közül inkabb a telenort választanám. Az a kisebbik rossz.
2020. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Telenoros vagyok és egy rakat kalap kaka.Lefedetség gány, internet sokszor belassul.Esti órákban van hogy teljesen elmegy.
2020. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Voda. Telenoros voltam jó sokáig, de számot hordoztam, nem bántam meg.
2020. okt. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Telenoros vagyok, nekem is az a tapasztalatom, mint a 4-esnek. Telenor képes volt Budapest sűrűn lakott részeit is 800 mHz-vel lefedni (azzal nagy de gyéren lakott térséget szoktak lefedni). Nesze neked mobilnet. Rettentően szaggat is, pl. Romániában kisvárosban mobilnetről League of Legendeztem úgy, hogy az ms-em fixen 80 alatt volt (nem valami jó, de türhető). Budapesten Telenorral egy rohadt Clash Royal meccset nem lehet lejátszani. És ezt mind úgy, hogy ugyanazért a szolgáltatásért 3x annyit fizetek és még nemzetközi percem sincsen, csak roaming.


Korlátlan netre szükségem volt, és ők adták a legolcsóbban, szóval nem bántam meg, hogy telenoros lettem, de hűségidő után lehet ha kipróbálom valamelyik másik szolgáltatót is.

2020. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

A telekomnak szinte semmivel nem rosszabb a lefedettsége, mint a másik kettőnek. Lehet, hogy pont olyan helyen laksz, hogy takarásban van a telekomos állomás, ez szívás.

Egyébként általnosságban a telekom és a voda a legfejlettebb (pl. volte telekomnál volt először, 5g a vodának stb.) a telenor csak kullog a másik kettő után.

"Telenor képes volt Budapest sűrűn lakott részeit is 800 mHz-vel lefedni..."

Mármint 800-zal IS, az 1800 és 2600 MHz melett. A normálisabb telefonok tudnak használni egyszerre többet (carrier aggregation).

2020. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Telekom
2020. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6-os full igaz, amit írtál nem értem miért pontoztak le..

#7-es, szintén igazad van. A kettő közül a Voda a fejlettebb mind VoLTE mind 5G tekintetében

(utóbbi a Telenornak még nincs, de nem is lenne fontos nekem..)

2020. okt. 3. 17:33
 10/19 qkker1 ***** válasza:
61%
Több mint 2ö éve Vodás vagyok, előtte Westel900-am volt, mindigis a legjobbak voltak a percdíjai, elsőnek volt korlátlan csomagja, ás a többi a mai napig nem tudja megközelíteni a RED-et!
2020. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!