Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért van az, hogy a varrógépe...

Miért van az, hogy a varrógépem nem varr egyenletesen?

Figyelt kérdés

Csak simán egyenesen szeretnék vele varrni és hiába jó az alsó és a felső szál is, néha nagyobb helyközöket varr a többinél. Nem tudom hogy mennyire voltam érthető.:S

Mint itt ahogy van a varrás : [link] csak nekem pár hurok kétszer akkora mint a többi. Kérlek segítsetek!!!



2012. máj. 19. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hurkot dob, vagy az öltéstávolság nem egyenletes?
2012. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az öltéstávolság
2012. máj. 19. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Több oka lehet:

- túl vastag amit varrni akarsz és a gép nem tudja rendesen továbbítani az anyagot ezért hol kisebbet hol nagyobbat lép

- elkopott a "fog" ezért nincs ami belekapaszkodjon az anyagba

- az excentereknél tört vagy mozdult el valami


Milyen gépről van szó?

Mit szeretnél varrni vele?

2012. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy régi neumann gép és egy vékony anyagot varrtam vele, de mostmár egy farmert varrok és ezt az anyagot szépen varrja
2012. máj. 19. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a vékony anyagon megcsúszott a talp és ezért nem tudta a megfelelő távolságot tartani.
2012. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!